Sayfa 422/1038 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Hocam şimdi ne para pul ne hayvanat insanı mutlu etmez
    Huzur inanctadır O da zaten sizde var
    Demekki sıkıntı yoktur

2. Müstakil evlerin ya da apartmannın birinci katında oturup da kedi besleyenlerin bildiği bi şey vardır ki bu sevimli yaramazlar minnetlerini sunmak anlamında avladıkları fare, kertenkele, böcük vs şeyleri evin salonunun ortasına getirip bırakırlar şok olursunuz.

Seni seviyorum değer veriyorum anlamında bir hediyedir bu. Kedinin hediyesi de ya fare ya da kuş olur di mi ama ne getirsin yaramaz ayfon 11 mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Hocam şimdi ne para pul ne hayvanat insanı mutlu etmez
    Huzur inanctadır O da zaten sizde var
    Demekki sıkıntı yoktur
    estağfurullah ve de elhamdüllah (haddimi bilmekle şükür arka arkaya geldi) dostum hocalık nere biz nere.

dediğiniz şey ayetle sabit zaten elbet bilirsiniz de.''Bilesiniz ki kalpler ancak Allâh-ı anmakla huzur bulur.''

kalın sağlıcakla

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Hakkınızda hayırlısı
    Tavşan hakkındada hayırlısı
    Hayvanları özellikle köpekseverler en iyi insanlar
    Ben abi hayvansever değilim pek Ama balkona gelen kuşlar komik geliyo
    Senede bi dağıtıyom bunların yuvayı daha gelmesinler diye Gene geliyolar
    Bu tavşan öte diyara göçünce tavşan yerine hamster deneyin abi
    O daha evcil tavşan fare kırması = hamster
    Ya farenin gövde büyüdü ya tavşanın beyin ufaldı. Bilmiyom valla bence ikincisi.
    Insanda bi hayvan işin özünde zaten biraz daha aklı var o ka
    o yüzden çok takmama lazım heralde
    Başka davşanlar da var. Play Boy davşanları mesela...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Müstakil evlerin ya da apartmannın birinci katında oturup da kedi besleyenlerin bildiği bi şey vardır ki bu sevimli yaramazlar minnetlerini sunmak anlamında avladıkları fare, kertenkele, böcük vs şeyleri evin salonunun ortasına getirip bırakırlar şok olursunuz.

Seni seviyorum değer veriyorum anlamında bir hediyedir bu. Kedinin hediyesi de ya fare ya da kuş olur di mi ama ne getirsin yaramaz ayfon 11 mi?
    Yaklaşık tüm memeli hayvanlar insanda dahil bunu yapar
    Tam ortalık yere . Yani
    Birkaç tanımsız duygu var
    Biri *bende burdaydım ve bir iz bıraktım* hissi
    Diğeri *güvendeyim* hissi
    Mesela yıllar evveli Cem garipoğlu viyolonsel kutusuyla Bahçeşehir Etiler korsan taksi yolculuğunda
    O kutuyu sırf büyüdüğü yer olan alt bilinçteki güven duygusu namına o ka yolu boşa taşıyıp taksi ücreti vermişmiş psikotiyatroculara göre
    Burda arada insan beyni ruhu gibi konuları da işliyozda arkadaşlar yabancılık çekmesin
    Ama varoluş ta herkezde bi Show şeysi var güdüsü o kedi gibi
    Bende pek yok ama hoş bi malzemede yokki zate olsa da fifi
    İnsan beyni ruhu ve derinliklerini inceleme içün. Olaya sondan başa gidip yakleşecen belkide bilmiyomki
    Ayfon iyi mal ama ha. Model 7 kafi ötesi gereksiz paha (8 de gereksiz 7 ile aynı. Hele şu en son 11 filan şekil ya saçmalık) orta tuş olucak abi ayfonda yani 7 ila 8 sonrası izafi, gerçi geri pilanda çalışan poroğramlar fiyatı diğer androide kıyas ikiye katlıyo gerçi o da hikaye ben sırf ulen yaşlanıp vefattan önce almadan göçsem içimde ukte kalır diye geçtim buna ya neyse.
    Zate 2sistem var os ve andıroyit. Windows tel tutmadı.
    ayrıcana İnsanın en yakın dostu kedi köpek vs hikaye ya
    Köpekte 3 yaş çocuk zekası var belki kedide oda yok. Bana sorsan ikiside senpatik vs değil
    Uzaylı abilerim belki os androyit sisteme bakıp gülüp bizi engelliyolardır yol tutuş zayıf diye
    Son düzenleme : Moruk; 26-10-2019 saat: 20:43.

6. Uleyn yıllardır muhabbete eksi okurum
    Dolu topik var
    Vizyoner tek adam yok
    Tek
    Biri de cıkıp üçüncü dünya şeysi os la andıropit arasında olucak yazmamış:-)))))
    Biz pioneer öncü insanız
    Yazemde sonra moruk abem bizle ilgilenmiyo demeyesuz haçan uşahlar:-))

7. Valla bende merak ediyom bizler tez canli tipler olduğumuzdan herseyi sünnet gibi olduda bitti maşallah tarzı hayaller etsek oyle zannetsek de bence o işler hic öyle değil
    Not:
    Bu yazıya yarın jmk99 gelir bi komikcilik yapar . Yapsın. Egleniyosa ne mutlu :-)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Valla bende merak ediyom bizler tez canli tipler olduğumuzdan herseyi sünnet gibi olduda bitti maşallah tarzı hayaller etsek oyle zannetsek de bence o işler hic öyle değil
    Not:
    Bu yazıya yarın jmk99 gelir bi komikcilik yapar . Yapsın. Egleniyosa ne mutlu :-)
    Dayıııı ağzından bal damlıyor bal...
    Nar suyu tavsiye ederim.
    Hayata neşe katıyor back and forth back and forth...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 422/1038 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •