Sayfa 428/1038 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Aleykum selam
    Hava fırtına istanbulda sokağa çıkış hariç keyifler idare eder vaziyette olsun şükretmek lazım sonra bugunleri aramayalım da iki gündür bu ne fırtına ya yarın biter umarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12
    O fırtınada yoldaydıkk
    yelkenli gibin geldik walla.

yannız o kadan aydan sonna
    bikaç arkadaşnan buluştuk onnar hariç
    istambol book gibiydi ha
    kaçın kurtarın kendinizi ...

peh peh peh
    neeaa koreografi yaw
    https://www.youtube.com/watch?v=_nfQDrJO2Vc

3. https://www.instagram.com/p/B7Jk9bZp...=1d5i3qqt4tzxj

Sn müdürüm,
    Yerde olsak ve tam dalga gelince zıplasak fayda eder mi? Zıplamasak ayaklara nasır bacaklara varis yapar mı?

Bi' de tam 8 saniye sonra geliyor şok dalgası ya da bim dalgası. Ses saniyede 340 metre hızla gidip radara da yakalanmadığına göre 340 çarpı 8 eşittir 2.700 metre ilerde oluyor patlama.

4. mudurum, bende belki 25 senedir varis denen sey var sol bacakta (damarda nah şöyle bi genişki baku tiflis ceyhan pipeline gibi) vallahi hic umursamiyom bi kez varis corabi aldim 3 gun giydim gece cikartirken onu beynime oyle bi kan cikiyodu ki bende biraktim giymeyi
    insanlar saglik sorunlarinin ustune gereginden cok gittikce
    makineyi daha cok arizaya sokuyolar
    o yuzden ben pek takmam ya kafaya
    ne sagligi ya. yaşa gitsin.

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    mudurum, bende belki 25 senedir varis denen sey var sol bacakta (damarda nah şöyle bi genişki baku tiflis ceyhan pipeline gibi) vallahi hic umursamiyom bi kez varis corabi aldim 3 gun giydim gece cikartirken onu beynime oyle bi kan cikiyodu ki bende biraktim giymeyi
    insanlar saglik sorunlarinin ustune gereginden cok gittikce
    makineyi daha cok arizaya sokuyolar
    o yuzden ben pek takmam ya kafaya
    ne sagligi ya. yaşa gitsin.
    Yaşınız kaç bilmiyorum ama en kısa zamanda bir kalp damar doktoruna gösterseniz iyi edersiniz.Aynı sıkıntı bende de vardı yaklaşık 15 dak lık kapalı ameliyat ile damar iptal edildi iki saatte evde idim.Şimdilik rahatım.

6. Aga valla bi şekilde nasıl olur bilmemde
    Dünyayı hem elit hem kent soylusu aristokrat ama tabi azcuk para var bende diye de kendini kutsallaştırmıyan suya sabuna dokanmayan çok hırsına yenik düşmiyen eyi niyetli tiplemelerin idare etmesi gerekli
    Maalesef zat I şahsiyetim o vasıfta değil varoş olmasak da o kiriterleri karşılamıyok
    Bunu niye düşündüm
    Sars ebola aids gibi laboratuvar mikropları yeni bitti ama şimdi Çin vuhan kentinde yeni korona virüs yok retro yok mikro garip lab viruslerlen greta thunberg gibi manasız tiplere bi gün mohim biri bi kızcak vuracak gözünün üstüne sen tamam derkene bi dene daha ağız burun sonra mide vs
    Adamlar olayı fazla laçkalaştırdılar yeterinden fazla
    Yok artık
    Benzin varil fiyatı bile bu virüs sebep düşmüş vs
    Galiba kapital sistem iyice sıkıştı artık dönemiyo
    Diri dursun hesabı sürekli medyadan korku ponpalıyo.
    Once dinsel ahlaki değerler yıkıldı fanfinfon doğallaştırıldı sonra kendi adamlarını koyup idareye dünya uluslarını haddinden fazla borclandırtıp içeri soktular sonra herkez göçe zorlandı şimdi de para yoksa evde oturun seyahat ederseniz virüs bulaşır ya zate oyle aman aman seyahate ayıramıyo ki kimse kaynak maynak
    Bu son yüzyılın kapital sistem çöküş öyküsüdür

7. Müdürüm senin kuş debe'ye girmiş. Syg.

https://eksisozluk.com/entry/100835296

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Somali’de de asker sokakta görür seni para ister vermezsen vurur öldürür. Bk yoluna gidersin Müdürüm. ‘El şebapçıydı’ der bırak cezayı üzerine bi yıldız alır , topitop bile verirler.

Burkina’da bugün yine 36 adamı katletti Boko Haram. Hepsi masum. Yani ölenler terörist değil amirim. Sıradan insan. Haa zinası, alkolü, gasp vs var mı bilmem ama hepsi Niyazi. B.K yoluna gittiler.

Dünyanın çivisi çıktı abilerim.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 428/1038 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •