Sayfa 481/1038 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Ya burda neşeleniyoz kendi çapımızda

2. biliyorum, şaka maka hissenet kurulduğundan beri üyeyim. tüm isimleri de tanıyorum(aşinayım)
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3. Hoş geldin sn palmet,
    Bu topikte yazılanların %99'u palavra kalan 1 i de şüphelidir, amman diyim.
    Organik tavuk diye bi şey yoktur, belki 50 yıl önce vardır, çift sarılı yumurtanın akı da çift değil yarımdır çünkü Bernolli'nin bileşik teflon kaplar teorisinden hareketle ymurtada çift sarı olması demek yer ve hacim bakımından akından çalması demektir. Dolayısıyla s=a/k*$%78 formülünden hareketle #RTALB oynak hisse. Bili bili yumurtaları Bim'de satılır. Tavuğun lades kemiğine ecnebiler wish bone derlermiş, dilek kemiği yani, @moruk müdürüm Avusturya'ya gittiğinde öğrenmiş ve burda bize anlatmıştı.

Lades çekişince biz zokayı yutmamak için "aklımda" derken ecnebiler "at my mind" mı derler bilemiyorum pek de enterese etmiyor beni. Gurka yatmış tavuğa oğuldan kızdan neyin var diye sorulmaz. Denizlinin horozunun sesi güzeldir, Hint horozu kafes döğüşçüsüdür. Bi de eti de dahil olmak üzere her yeri siyah olan bi horoz/tavuk cinsi var ki araştırmalarımız devam ediyor. Ona siyah rengi veren pigmenti bulabilirsek pigmeliğe de zenciliğe de bi ışık tutulmuş olacak.

4. Abi ben oradayken onlara Alman diyodum güceniyolardı
    Futbolda Armando Diego maradona
    İş aleminde almanı tek geçerim
    Biri topu Alış sürüş gol atış ta
    Diğeri işi alış sürüş sonuçlandırmada on numara
    Ortak özellik
    Yani orda bunlardan biraz kopya çektim doğru tam çekemedim ama işi ilk alış kısmı tamam gerisi eh Güç yok fazla topu ileri süremiyoz
    Ama teoriyi gafada tamamladım canım Ona ne şüphe
    Ama onlar üç beş defa dayak yeyince tarihteki kavgalarından artık şeyleri kalmamış cesaretleri kırılmış o da muhüüm
    Bak abi
    Bi restorana ilk gittin beğenmedin daha gidermisin
    Ama sekiz kez gittin dördüncü ve yedincide yemek iyi olmasada olsun olur öyle şeyler dersin
    Herşey pisikoloji yani

5. maradona bizim şantiyede çalısıyor , bır ıkı gune resmını çeker gönderirim sizin bildiğiniz gibi degil. futbolu bırakmış mekanık bolumunde yangın hatlarının fizyon kaynağıı yapıyor
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Uyuşturucu müptelası oldu o ya
    O ve Naim suleymanoğlu
    Bence benzer pisikolojiler
    Bi anda parlama parlak alev epey uzun sürüyo
    Sonra gündemde kalamayınca
    Kenara atıldım hissiyatı ve
    Hazin yalnızlık
    Bana öyle geldi
    Kendini çok vermiycen ya hırs kötü bişey
    Hırs hasarettir
    Son düzenleme : Moruk; 10-10-2020 saat: 17:09.

7. bizim şantiyedekide öyle kafayı temiş asıl maradona benim diyor. kökümüz arjantine dayanıyor ordan yozgata gelmişiz diyor. arjantinde kalsaymış asıl maradona bu olacakmıs. ama dedelerinin dedesi ordan gelince bu mardona olamamış felan oyle dıyor.

8. İlginçki gerçek hayatta kökü burda uzantısı orda olan çok kişi var carlos menem bunlardan biri
    Maradona nın en büyük özelliğinin beyninin içinde kurduğu kurgudan ziyade
    Vücudunun denge mekanizmasının futbola yatkınlığı olduğunu sanıyom
    Top ayaaandayken ona yaklaşıp vücut şarjıyla topu belki ayağından çelersin de adamı düşüremezsin hacı yatmaz gibi
    O Berk ismi de o sebep hoşuma gitti
    İlk etapta bi güç olucak yani
    Varyeteler sonradan geliyo
    Arda niye dünya klasmanında olamadı ?
    Tanju ise özel hayatına dikkat etse, olurdu dünya star ı.

Sayfa 481/1038 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •