Sayfa 524/1038 İlkİlk ... 244244745145225235245255265345746241024 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Abi afiyet olsun
    Kocun en guzel yerini biliyon
    Ben erken otmiyim de
    Sen anla
    O mustesna yeri artik))
    Yemeden once
    op hatta

2. İnan hiç aklımda yoktu. Ama iyi aklıma getirdin. O güzel yeri şifa niyetine yiyecegim. Şimdi bir İnternetten bakayım nasıl yenir... Teşekkür ederim bu güzel hatırlatma için.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    İnan hiç aklımda yoktu. Ama iyi aklıma getirdin. O güzel yeri şifa niyetine yiyecegim. Şimdi bir İnternetten bakayım nasıl yenir... Teşekkür ederim bu güzel hatırlatma için.
    Baktım şimdi İnternetten de şifa felan değil diyor doktorlar... Bu bu çinliler at çünkü fil taşağı.. Cobra kanı. Gergedan boynuzunu yiyor... Vazgeçtim abi şimdiye kadar yemedim.. Koç taşağı da eksik kalsın..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Bir yerde okumuştum bu cinlilerin genelde yediği cogu insanın yemeği envai çesit börtü böcek ve bunları n organlarını iktidarı kaybetmemek veya uzun süre iktidarı elde tutmak için yiyormuş öyle aclıkla ilgisi yokmuş. Çin hanedanı zamanından kalma iktidar işlerinin genlerşne işlemiş. Hersey iktidar için

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Koçtaşta satılıyor o
    Uygun fiyatlı
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Onların iktidar sorunu yok. Değişik tür onlar. Dünyanın en eski medeniyetlerinden biri. Tenasül uzuvları genele mütenasip küçük olmasına rağmen 1.5 milyar nihai ürün var ortada. Mamağfih ( however ) hiç haz etmediğim bir millettir.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    İnan hiç aklımda yoktu. Ama iyi aklıma getirdin. O güzel yeri şifa niyetine yiyecegim. Şimdi bir İnternetten bakayım nasıl yenir... Teşekkür ederim bu güzel hatırlatma için.
    Reca ederuk yeterki gel yaz
    Topik atil bi yer
    Biraz populasyon ilazim buraya
    Nerde hareket orda bereket
    Al baraka bereket demektir
    Ne ka ekmek o ka kofte

8. Moruk müdürüm bi ara zoolojiye merak sarmıştı ve bitirme tezi olarak Kafadan bacaklıları incelemişti. Eklem bacaklılardan farklı olarak bacakları doğrudan kafaya bağlıdır, arada gövde yoktur.

Morukpedi sayfasında bunlar "Kafadan bacaklılar, çok hücreli omurgasız hayvanların yumuşakçalar şubesinin en gelişmiş sınıfı. Sınıf başkanları mürekkep balığıdır. Pelikan mürekkepleri bu balığın menisinden üretilir. Ahtopotlar bu sınıfın haylazıdır. Kafadan bacaklıların Başları büyük olup gözleri ve sinir sistemleri iyi gelişmiştir. Başlarının ön kısmından çekmenli veya çengelli kollar uzanır. Bunlarla avlarını yakalar ve sürünebilirler." şeklinde tanımlanmıştır.

Bir de götten bacaklılar var ki en bilinen örneği Kim'dir.
    Hayır, soru değil, Kim'dir. Bizim Karslı Kim. Kardaşyangillerden.

Sayfa 524/1038 İlkİlk ... 244244745145225235245255265345746241024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •