Sayfa 520/1038 İlkİlk ... 204204705105185195205215225305706201020 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,067
    Blog Entries
    12

Mesela
    kıllandım la ben bu fotodann

Bana kalırsa Co bi günn,

o her zamankı gırmızı halı üzeri "ben sağlıklıyam" temalı koşusunu yüzündeki "gençlere daş çıkartır her bi boku yapmayada gücüm yetee" ifadesiynen kürsüdeki maykrofona doğru yaparkene,
    ayaa tökezleyipte aaz üstü kapaklandıında
    saçlarında hafif bi rüzgar, yüzünde güneş, nemli yeşil çimenler üzeri devam edip hakka yürüyecekk ...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Koray amirim bu fotoda ilk dikkati çeken mükemmele çok yakın simetri oldu. Adamı yönlendirsen kafası arka fondaki dairenin içine o kadar intizamlı/nizami bir şekilde giremezdi.

Hakka yürürse de yürümeden evvel kendisine Cenab-ı Hak’ta şafi isminde şifalar dilerim. Yürürse de yapacak bir şey yok. Her nefis ölümü tadacaktır

Amerika’da şöyle denir:

“Every delicious taste die”
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3. Talking

Bosverin dunya derdini marmara bolgesi kar a doydu bugun
    Oynadiniz mi kartopu
    Ocakta daha yok diyo metroloji
    Yagarsa subat mart
    Yagmazsa seneye artik

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Ocakta olmayan subatta olur
    Ankaraya iki attı gitti. Ben çocukken aylarca kalkmazdı
    İklim değişti
    Özlüyor insan o günleri
    İnsallah subat ocaktan iyi martta subattan nisan da marttan iyi olur yağışlar noktasında
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

5. Günaydın erkencisin
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Gunaydinlar

7. Horoz erken öttü bugun. Bende uyuyamadım. Ama horozu kesmeyecegim. Değerli bir horoz. Renkleri güzel duruşu asil..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. Bizim sitenin kapıcısı küçücük bir kümes yaptı tavuklar ve horozları var idi. Her sabah öter idi, bizi uyandırır idi. Mevsimlerden yaz idi. Horozpu çocuu komşulardan biri şikayet etmiş belediyeye, site görevlisi Satılmış efendi de hepsini kesti. Horoz sesiyle güne uyanmanın tadı başka idi. İdi Amin. Diktatör idi.

Bi de telefonunun zabah alarımını horuz sesi yapanlar var ama gerçek horuz oldu mu şikayet ederler.

Sayfa 520/1038 İlkİlk ... 204204705105185195205215225305706201020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •