Sayfa 273/1038 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. bu manita konusunda , Balat Kasabı Gravity Ercüment Abimizden bahsetmezsek olmaz... Gravity Ercüment abimiz o uçtuysa ben de uçabilirim diye senelerce alçak mesafelerden , devekuşu tüyleriyle yaptığı uçuş denemelerini...........
    ikinci bölüm :

balat kasabı gravity ercüment abimiz , çatlak müjgan' la ciddi niyetlenince , biz kaç kez uyardık dedik aman abi yapma etme , müjgan abla sana ters akım gelir çarpılırsın , boşuna çatlak demiyoz falan.... bu dinlemedi bizi..... bi gün çatlak müjganı piyer lotiye tepeye çay içmeye götürmüş , arabasının bagajında da ercümentin kanatları duruyor.... çatlak müjgan bu durur mu ... ya sen hezarfen gibi uçabiliyon mu falan bunu iyice bi yumuşatıp efsunlayıp kikirdeye kikirdeye ay nasıl uçuyon falan bi gaza getirmiş... ercüment abi sandalyeden şimşek hızıyla fırlayıp bagajdan kanatları alıp taktığı gibi , bak işte böyle müjgan diye kanat çırpa çırpa ....
    4 ay kadar sonra samatya devlet hastanesinde ilk hayat ışığını alabildik gravity ercüment abimizden... toparlanması 2 yıl falan sürdü... çatlak müjgan mı ? o hala o güne gülüyor...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2. valla ask mesk ben annamaz onnari tinder da e-cift te , telefon android programlarinda arayiniz
    illa Ilmi fenni ve sünni aciklama lazimsa
    genelde güce ulasamayan bireylerde patenaj o
    sanal guc = ask
    alin burdan Yakin
    bi eksikligin itfasi ise yada tamamlanmaya calismasi, genelde ana sevgisi eksikse bireyde arar onu tamamsa zate aramaz Tam bilemiyok amma Boyle bisey heralde
    ne bilem sorularinizin daha fazlasi icün haydar dumen bey e luffen

https://www.msn.com/en-us/news/polit...cid=spartanntp

https://www.msn.com/en-us/news/us/ch...cid=spartanntp

bu 2 dava trump in bi donem daha seciliyo olmasinda belirleyici olucak

not: o oyle degil
    tuyleri balmumuyla yapistirip ucarsin gunese yaklastikca erir dusersin filan ask a ulasma icin metodoloji buydu
    ercument bilmiom var eski isletmeden bi tane ayran budalasi eger onu kast ediyosan ayip olur dusuncemi yazmam arkadasimiz neticede. mujgan hic tanimadim icinde j olan isimleri sevmem ekseriyette
    soyle ki kadin (ana) rolune gecip erkegi kullanirken tabi ki ona kendi istedigi ama adamnin istemedigi seyleri yaptiriyo olucak
    orta noktada bulus iste sutbiyik ne bilem ben . ben o islerde taa en bastan basarisizim zate, tavsiyem ama avrupa karilara odaklanma onlar acimasiz arti bizdekilerde yiyici takimi , bulursan orjinal sahibinden Temiz , balkanlar filan o bölge iyi bence. bende oyle yapacam zate kismetse tabe
    Son düzenleme : Moruk; 17-05-2019 saat: 05:17.

3. salt J harfine gijik oldugumdan
    9 sene 3 ay 6 gün 1 fit oldu
    müjver yemeyeli bre, daha noossun

4. @moruk,

---spoiler---

bulursan orjinal sahibinden Temiz , balkanlar filan o bölge iyi bence. bende oyle yapacam zate kismetse tabe

---spoiler---

Abi teoride zehir gibisin, pratik dersen sallanmakta. Çok geç kaldık çok. Bizdeki bu işleyiş devlet bürokrasisinde yok şarapsızım. Kaplumbağa gibiyiz. Bi aksakallı gandalf demiş ki "tavşan olsan kaçsan, devlet kaplumbağa hızında gelir seni bulur" Cidden öyle. 12 yıl sonra bile vergi borcun, çöp,emlak mtv falan çıkarırlar önüne.

Bu arada bi tanıdığın asliye hukuk mu sulh hukuk mu neyse işte bi davasına gittim okeydeki yancı gibi. Duruşma salonunun önündeyiz, 15 kişi var, herkesin adı listede asılı. Sırası geleni mübaşir çağırıyor. Tek başına ayakta bekleyen çok güzel bi kız var, 20 yaşlarında. Herkesin gözü onda ama o suçlu gibi başı önde, kimseyle göz göze gelmiyor. 20 dk sonra mübaşir çıktı bi kadın adı bağırdı. Bu kız girdi içeri.

Hemen kalktım listede adına baktım. Dava konusuna baktım. Cinsiyet belirleme davası. Meğer kız nüfusta erkek olarak göründüğü için askere çağrılmış. :-)

Kız da erkek olmadığını ispat etmek için mahkeme mahkeme uğraşıyor. Kız meğersem ondan dolayı utanıp önüne bakıyormış.

Hoş, sana farkmaz bilirim ben. Paraşütçü de olsa, elit trooper birliğinden de olsa senin için asker askerdir. Muhabere ve Muharebe farkını bilen ülkedeki 250 kişiden birisin zate. Özgeçmişine'ne bunu da yazmalısın bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,058
    Blog Entries
    12
    Şimdikiler naassı olursa olsun
    maykıl cordınla
    mik duhın başkaydı yaw
    bizdede
    Erman Kunter mesela,

bide
    gobenle breslavv,

ercüyle mücganıda sankim sokak mobilyaları'ndan hatırlıyomuyum ne!

yannız o diilde
    buz hokeyi acaip bişe ha!
    o kadan sipora aşinayım
    düşünüp düşünüp tezahür edemiom
    iklimine/insanına göre demek,
    benim diyen
    yapamaz memlekette,
    bize en bi uyan
    davn andırın amerikan fitbolu sanki,
    gelgelelim hiç kimse uğraşmaz
    ammaa
    her nedendir bilinmez
    istanköy sipor maazalarında
    beyzbol sopası satılırr ...

6. Tavuk topiği burası ama baykuş da kanatlı sayılır.

https://www.instagram.com/p/BxiImudB...=1njrc9k3f5kli

Puhu kuşu var bi de ama o da baykuşgillerden midir jetgillerden midir bilemen.

7. Youtube a f18 vs sam
    Yaz izle gulmekten olucen
    Ucagin ardindan ikinci sam i (fuzeyi yani) yolluyo usaklar
    Ucak pilotlari hala mucadeleye devam ahaha asdasss
    O ucakta diyelim ben on koltuktayim arka koltuktada ote dunyada bana cennete gitme icin icazet vercek ikinci pilot oturuyo olsun
    Hic muzakere bile etmem Direkman firlatma koltugu tusuna oyle bi basarimki tus iceri gocer kompile tus takimi ayni veli gocer gibi
    Zate firlatma sayiliriz eccuk
    Dikerim oyle is i
    Onu bi aydir izliyip guluyom da :-)))) jetgillerdendir cevap...
    Abi hep derim
    Yildizlara cikma istiyen ufak daglari asar Heleki duz yolda hic sasmaz Sasmamali tek hasan sas sasabilir bi de sasal menba da
    Not arada yazsanda fikir cevap yazsmazsam alinma ha artik forum sarmiyo pek zate bunuda bunu diyebiliym diye yazdim :-)

8. Yine silinmiş yazı. :-)

Moruk müdürüm şu arkadaşın sen olma ihtimali paralel evrende %99.9 ))

Her izledikçe gülüyorum.

https://youtu.be/G6sbUd3MD4Y

Sayfa 273/1038 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •