Sayfa 364/1038 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. tamam bende an itibarıyla bıraktım madem
    sözü geçti ya
    işi iddiaya bindirelim
    en hakiki metod bu

üçümüzden eline ilk alıp yakan, ilk nefesi çeken öteki ikisine mutevazı yemek ısmarlasın
    mekan yer muhim değil maksat iddia olsun
    çok iddiacıyımdır ha

not: bakarsın tutar, üç kişide kompile bırakır da yemek memekte ısmarlanılmaz

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    çok iddiacıyımdır ha
    O zaman bize bir kupon yapıver abi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    john maynard kardeşim sende içiyosan iddaya dahil ol ya da müdahil ol

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    john maynard kardeşim sende içiyosan iddaya dahil ol ya da müdahil ol
    Abim içmiyorum, içseydim iddiaya kesin girerdim.
    Sizlere gayretler diliyorum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    tamam bende an itibarıyla bıraktım madem
    sözü geçti ya
    işi iddiaya bindirelim
    en hakiki metod bu

üçümüzden eline ilk alıp yakan, ilk nefesi çeken öteki ikisine mutevazı yemek ısmarlasın
    mekan yer muhim değil maksat iddia olsun
    çok iddiacıyımdır ha

not: bakarsın tutar, üç kişide kompile bırakır da yemek memekte ısmarlanılmaz
    Ben varım müdürüm. Bakarsın tutar. Nazar değmeyeyim ama şimdilik iyi gidiyorum.. dün hava hafif serindi Ankara’da . Doğaya gittim. Hava çok temiz ve hafif çiğli idi. Şerefsizim havayı çektikçe ciğerlerim bayram etti. Adeta Or Kazım oldum.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

6. Arkadaslar sigarayi birakma niyetim zatenvardi ne zamandir.
    Bayramda eş dost akraba ziyaretlerine gittim. Hoş eş yok amma lafin gelisi. Sigarayi nasil birakmistin sen abi, abla? En son 3 paket parlament iciyorum çattadanak biraktim.

Herkes buna benzer seyler soyluyo. Ulen kafam atti. Ben bunlar kadar iradesiz, idaresiz, iaşesiz, işşizi ıssızı aşsız mısın dedim. Sonra ictigim cigaraya gelen 3 liralik zamla 15 lira olmasi, sonra yaşın getirdigi anatomik fizyolocik degisimlerle sigaranin artik beni etkilemeye ve yormaya baslamasi. Patir patir ünlü ünsüz her yerdden falanca kisi kanserden öldü haberlerini siklikla duymaya baslamam.

Bu sebepler birlesince kafamda bitirdim. Son cigarami icerken de asiri anlam yuklemesi olmasin diye ritüelle degil de sanki normal bi cigara icme sahnesiymis gibi ictim ve attim.

Cidden bana zarar vermeye baslamisti artik. O eski ve kadim, zevk aldigim, beraber gülüp eglendigimiz dostum degildi artik. O beni birakmadan ben onu biraktim.

Yemek iddiasina ben de varim. Mütevazı bi yemek olmasi eyi. Topicin ruhuna da uygun olmasi bâbında,

Kentaki çikın frayıd menu
    Börgır kink çikın menu
    Kanatçı Kazım
    Tavuk dönerci Memo
    Tavuk ciğerci Hano
    Şaşlıkçı Haydar
    gibi yerlerden yemek ismarlanabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku

Moruk mudurum prensip geregi özel degil genel genellllll iddia kuponu yapar. Karsilikli etkilesimli. Misal sen 5 mac seç kafana göre, sonra onlari
    Alt
    KG
    Üst seklinde oyna" gibi gibi.

Sorumluluk kabul etmez. Yatan kupondan mesul tutulamaz. Kuponun yatacagi varsa illaki yatar. Kuponun tutmasi halinde hasılatın %20'sine tavuk döner+ayran+künefe ismarlanir. Meblağ buyudukce ismarlama sayisi da artar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12
    Selam millett.

Aamirim güzel özetlemiş
    belli bi yaştan sonna içmek
    helede
    çiftlik ehli zeki çevik vede akıllı insannara yaraşmaz zate ...

Müdürüm
    oo kadan çay/kave içtik yakmadın hiç !
    demişin arada yakarım, kümülatife bekarım !!!
    hazırlık mı va hayırdır,
    boşver saalla gitsin yaww ...

Sayfa 364/1038 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •