Sayfa 72/1038 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Meşhur ve geleneksel temmuz istanbul yağmurları bugün itibarıyla son buldu .... galiba
    O neydi ya hele ki dünkü yağmur
    Hoş benim hoşuma gitmedi değilde
    Evi işyeri arabasi mali mülkü vs su basmış olana Allah yardım edip sabırlar versin ne diyim
    Asla Extrem yol şartlarında erkeklik edip araba filan sureyim demeyin
    Bu bunaltici havadada Herkes gitsin tez denize girsin
    Bende bi süre yazı Mazı yazmiycam
    Dünyayı Kurtaran Şaban benmiyim yav
    Dünyanın kurtuluşuna tek çare bu tür forumların kapatılması :-)
    Yoksa bi aklı evvel gelir bişey der forumlarda sanal âlemlerde yani sonra es kaza mühim zatlar inanır ona ve ona göre pozisyon alır felan Amman diyim
    Buna sanal rulet denir
    Yani Kıbrıs'ta önce rulette kırmızı 36 ya parani basarsin sonra donmeye başlar rulet ve sen kendini inandirirsin dersin ki o doğru seçim sonra rulet tablası döner döner durur bakmışın kaybetmişsin
    Yani ruleti ata sporu rulet olanlar iyi tanırda ondan ruletin her türü kötü bilimin her türü iyidir ne edersen et bilimsellige göre et cekirge
    Rulet rüya gibidir bi gerçeklik olsa da ona göre amel edilmez bence tabi
    2019 da tek tük gelirim yönetim bu arada şutlamazsa tabi
    Part 4
    Koray dostum haklı dert etmeycen tabi
    Ama son olarak yazem gidem. Türk un büyük ülküsü bireyselde spor olmalı . Boş zamanlarında tabi
    Gençleri elde telefon whatsapp ta sacmalarken
    Orta yaşlıları kahvede okey atarken görüp uzuluyom
    Ama spor belediye otobüsüne yetişme için tabanları yaglamaya yada Köpekten kaçarken koşmaya benzememeli ha
    Ona göre
    Hadin sağlıcakla
    Valla bana internet sıkıcı geliyo artık çok bilgi var ihtiyaç olmayan o yüzden bi Yargıcın maks suclu bi adama verdiği ceza gibi internete verdigim ceza ' idam ' kırıyom kalemi
    Kalbini Kirdiklarim vs varsa sorry ama aramızda kalsın
    Hak geçtiklerim varsa öbür dünyada hesaplasalim helallige ihtiyacım şimdilik yok 7 yazı üstte dediğim gibi Çağa tam uyum ve adaptasyon elzem eski moda yazılımla beyninin içindeki ne survive ne evolve edebilin bunu unutma ha herkez herkeze demez zate kimsede pek bilmez Şimdi bu son armağanıda sebepsizce gönülden ileterek
    Hadi bana eyvallah
    See you in 2019 gençlik
    Ha onda da ayda yılda bir ha
    Baştan diyimde sonra sorumlusu olmuyum :-)

2. Ooo olmadi simdi üstadım,

Yok oyle kacip gitmek. Yazilarinla okurlari kâh sürrealizmin doruklarinda dolastirirken kâh absürt komedinin sanal gerçekligiyle yüzlestiriyosun. Kuru kuruya bi hadi bana eyvallah si yuu in tiwenti nayntiin demeynen olmaz o iş.

Sorumluluklarin var senin. Ecnebi plaza calisanlari ve beyaz yakalilar buna risponsibiliti ya da reeskont gibi bi şi diyolar, karistirdim simdi.

Yapay zeka senin ozel ilgi alanin. Gerci yapay olan her sey gevrektir, sunidir. Organigin yerini tutmaz emme internetten zayiflama hapi alip da kullanip ölen niçe (nietzche degil) genc kız oldu. Hoş sen de ustune adını Tyson yazdirip niçe kahve icmisligin oldu zıtarbasklarda ama ossun.

Ne cigarayi birakabildik ne göbeklen vedalasabildik. Aşk meşk işleri zaten Hak getire. Para desen trigeri birak v kayışını degistirmeye bile elimiz titriyor. Ama parkinson oldugumuzdan degil züğürtlükten. Vel hasılı kelam ez cümle her şey olacagina varır hacı cavcav. Bi kısa tatil yap, malı bi tuzlu suya sok kendine gelsin. Deniz suyundaki bilumum billur tuz ve minerallerle vicudun bi kendine gessin. Zate cilt buronzlasinca dişler otomatikman beyazlamis oluyo göz yanilsamasi. Bu arada aramizda kassın her denize girdikten sonra mutlaka pilacdaki duşun altina bi gir, tuzunu akıt vicudun. Yoğusam ciltte leke yapiyo tecrübeynen sabittir. Boşuna oralet dememisler bana. Sari kahverengi lekelerin olur maazallah.

Ez cumle dedik ama yine 2 paragraf yazdik yav. Toparlayacak olursak bi kafani topla yine yazarsin. Kendi capinda meshursun sen de. Hayranlarin var. Bir kisinin bile gulumsemesine sebep oluyosan ne mutlu. Dunyaya boşa gelmemissin demektir.

Dün hindi yedim ayiptir söylemesi. Migrostan alinma. Tomatisli biberli falan guzeldi. Haydi kalin saglicakla. Saçmalama hakkimizi kimse elimizden alamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,088
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bende bi süre yazı Mazı yazmiycam
    Hadi bana eyvallah

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Ooo olmadi simdi üstadım,

Yok oyle kacip gitmek.
    Yazilarinla okurlari kâh sürrealizmin doruklarinda dolastirirken kâh absürt komedinin sanal gerçekligiyle yüzlestiriyosun.
    Kuru kuruya bi hadi bana eyvallah si yuu in tiwenti nayntiin demeynen olmaz o iş.

Kendi capinda meshursun sen de.
    Hayranlarin var.
    Bir kisinin bile gulumsemesine sebep oluyosan ne mutlu.
    Dunyaya boşa gelmemissin demektir.

Haydi kalin saglicakla.
    Saçmalama hakkimizi kimse elimizden alamaz.

Neee diyeceğimi bilemezken müdürüm benden önce davranmışş

ilgi alakaya teşekkürler dostlar
    Yapay zekaciyik diye yazmayacaguk bi dönem zati
    Simdi hacı abiler
    Düşünce temelli yazı çizi bisküvi gibi nesnelerin suç algilanacagi dünya modeline evriliyok herbikeşler guard ını alsın
    Part 5 i de yazak bitirek
    Dünyada hiç olmuycek 3 sektör var unutmaan
    Ona göre double guard alın
    1
    Düğün
    Yani flört artsada bireyler 100 300 partner edinsede, icersi çiff git-gel otoban ossada , düğün sektörü hep var ve var olcek ilelebet çünkü devlet sahipliği mal mülk yani vergi ordan denetleyebiliyo ha bi de veraseti
    2
    Gıda
    Herkes yer baba
    Ben daha yemeyen bi model gormedim
    3
    Silah
    Bu da ölmez . İnsan kinci varlıktır

Bunun dışı merso bi tirilyonnuk araba üretti samso 5o bin lik tv üretti hekaye traş
    Neyse uzatmadan
    2019 kedi ayı martta bi Touch down yapacam foruma o vakte dek esenlik güvenlik cibinlik vs vb vx

5. İlla da gidecem diyosan git tabii tutamayuk ama arada gelsen eyi olurdu. Hayırlısı olsun. Ne diyeyim. Sen gelene kadar biz de yazmayuz artıkın artıkın.

Belki hem senin cenahta hem bizim tarafta hayırlı gelişmeler olur bakarsın 2019 kedi ayına kadar. Güle güle giiit güle güle geeel. Yol arkadaşına dikkat et. Malum insan 3 şeyde belli olur. Yolculukta, yemekte ve tuvalette. Sonuncusundan pek emin değilim.

Kart atmak istiyosan adresi biliyosun. Tavuk çiftliği 81890 Moda İstanbul

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,088
    Blog Entries
    12

Mademm öyle, şimdilikk

7. Yauv iyiydi burası, okuyorduk ara sıra..
    Daha çiftliği kurmadan herkes birden nere kayboldu?..

8. Moruk müdürüm, Koray amirim, MusT şefim,
    Dolar yuro derken tadımız tuzumuz kalmadı.
    Nâdanı terk etmedin yâranı arzularsın diye şiir okumuştu hatırlarsanız malum zat.

Sonumuz hayrola. Tavuk yemi de ithal, girdiler arttı. Tavuk da yiyemiyecek artık vatandaş. Yumurta bile kaç lira olmuş.

Sayfa 72/1038 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •