Sayfa 509/1038 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,078
    Blog Entries
    12
    baylarr!
    olaylarr sil baştan
    "Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler"
    başlıı içerii felan kompile değişecek
    yeni procelere aganta burina burinata

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Biyoraktörlerde, hayvan öldürülmeden üretilen et, dünyadaki ilk satış onayını Singapur'dan aldı.
    Guardian gazetesinin haberine göre bu gelişme et endüstrüsinde büyük bir dönüm noktası olarak kabul ediliyor.

https://www.sozcu.com.tr/2020/teknol...tiler-6150039/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,078
    Blog Entries
    12
    denişik ilkinç bi olay :

küçük bi köpeen va diyelimm
    elemanın biri yoldan geçerkene nedendir bilinmez gelio köpeen ayaklarnı kesiyo,
    sende gayet medeni bi kimse olaraktan şikayet ediyon diyelim!

sona noluyo?

devlet baba, gelio bakeyo olaya eleman haksız
    630 lera ceza kesio buna.

haa bunun neresi ilginç?

köperk cihetinden bekarsak; ayaklarım artıkın yokk hayatım boyunca böle yeşamaya çabalayecam!

eleman; yaptım bi bok perasını ödedim annım ak sırtım pek banane amk

devlet baba; kanunu uyguladım bedeli 630 lerayı aldım

sahip; minik dostumun ayakları kesildi, bundan sonnaki hayatı çok zor olecak emme suçlu cezasını pera olarak devlete ödedi ...

E daa ne!
    mişın akompliş

way be

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Danıştım
    ama danişmentliler beyliği gibi özelden
    Dı prayvıt mesaje .
    o dediğin mevzuvaziyet hakkında son istihbarat raporum ;

birisi geldi dediler , bi acayip değişik giyimli kafasında hintililerin giydiği pagri , garip garip kelimelerle bi şeyler anlattı ne dediğini anlamadık... sivisini bıraktı baktık , madde madde yazmış , şortlularla muhatap olmam dönüp bakmam ( patron olsa bile ) , parmak arası terlikli ile muhatap olmam dönüp bakmam ( patron olsa bile ) .... maybach arabaya binmem , maybahtan inene selam vermem ( patron olsa bile )

naptın moruk sen ya
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4. Moruk , Allah'a emanet ol. Tüm güzel hayırlı isteklerin umarım gerçekleşir... selam ve dua ile ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

5. İran Devrim Muhafızları'nın üst düzey komutanlarından Tuğamiral Ali Fadavi, geçtiğimiz haftalarda öldürülen ülkenin nükleer programının kilit isimlerinden fizik profesörü Muhsin Fahrizade suikastında uydudan kontrol edilen ve "yapay zekaya" sahip bir silahın kullanıldığını açıkladı.

İran basınında yer alan haberlere göre, Fadavi, kullanılan silahın Fahrizade'nin yüzüne "odaklandığını" ve 13 el ateş ettiğini belirtti.

Fadavi, olay sırasında Fahrizade'nin yanında 11 koruma görevlisi olduğunu ve yakın korumasına dört merminin isabet ettiğini sözlerine ekledi.

Fadavi, silahın Nissan marka pikabın üstüne yerleştirildiğini vurgulayarak, "Silah yalnızca Fahrizade'nin yüzünü hedef aldı. Kendisine yalnızca 25 santimetre mesafedeki eşinin burnu bile kanamadı" dedi.

Fadavi, silahın uydu üzerinden "internetten kontrol edildiğini" ve hedef alırken gelişmiş kamera ile yapay zeka teknolojilerini kullandığını sözlerine ekledi.

Tavukçular bu nasıl silah yav?
    Burdaki asıl mihenk noktası Nissan pikap. Toyotaya takarsan çalışmıuor silah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,078
    Blog Entries
    12
    toyotayla annaşmışladır ondandır
    zira bu markayı ortadoğuda bitirdiydiler.

ancakk
    mercedezdende kıllanmıyo deilim
    nassı bi tesadüfse
    tam o aralar bunnar x sersi çıkardıydı.

dier teraftann
    uzun mühlettir var o sistem
    filmlerde neyin hep kullanılıyoki
    https://www.youtube.com/watch?v=TJ4j7OArO8Q
    gerçi burdaki eski,
    makinadan kaynaklı bi randomluk mevcutt
    yerine barret m serisi bağlarsan daa bi ayıklayıcı olar

7. rolls- royce phantom mu , maybach mı ... siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ... bir karar vermem lazım 14 gün ( üssel ) içinde... bi yardımcı olursanız sizin de değerli kültürel fikirlerinizden istifadiye etme arzusunu faaliyete ( hayata ) geçirmiş bulunmaktayım , bu gönderim ile ... sonumuz hayr olsun .... maybach izi rolls- royce izine karıştı

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Ben olsam opel corsa ya da toyota corona tercih ederdim

Maybach mercedesin Johan Sebastiyan bach ın anısına ürettiği bir araba. Mayıs’ta Bach başkadır sloganı ile üretilmiştir

Rolls royce ise uçak motoru üretir .

Phantom uçakları da kekliklerden esinlenerek yapılmıştır

Düz ovada avlanan keklik bildiğin
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Sayfa 509/1038 İlkİlk ... 94094594995075085095105115195596091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •