Sayfa 397/1038 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Ağabey buna ne diyon?:
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Reha beyi de çağıralım. O da bir yorum yapsın.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Osmanli tuvalete hela der
    Hellas yunan dusman diye

İngiliz bence kapali kapilar ardinda
    500 kusur yil once somurgecilik icin ilk osmanlinin kapisini caldigini ve belkide dini nedenlerle red yiyip
    Turk-ey kelimesini benzer sebeple o formata cevirmis olabilecegi ihtimalide var

Cunki fransizla zoraki ortak olucagima
    O donem ingiliz olsam fransiz yerine Turk u tercih ederim sahsen
    Ama olmuyorsa is yurusun diye naapacan

Bazi islerde illa ortak sarttir
    İnsan her yerde ayni
    Biz yunana bi lakap taktiysak onlarda biseye kizip bize takti en makul bu
    Cunki o donem onlarla cenk meydaninda kapismiyorduk dahi biz. İngilizle yani. Abd daha kesif dahi edilmediydi

4. Uykum var abi o yorumla sonra da ilgilenmeyecem
    Sonsuz sayida yorum cikar cunki
    Ama Turkey de tahminim dogru idiyse
    Dunyanin yarisi bizimdi ha
    Saka gibi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Uykum var abi o yorumla sonra da ilgilenmeyecem
    Sonsuz sayida yorum cikar cunki
    Ama Turkey de tahminim dogru idiyse
    Dunyanin yarisi bizimdi ha
    Saka gibi
    İyi geceler üstad dedem.

6.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Reha beyi de çağıralım. O da bir yorum yapsın.
    Bazen denk geliyorum diğer sayfalarda, küfürlü, sin kaflı yazılar yazıyor ama ceza almıyor. Forumun sahibi mi acaba?

7. Müdürüm boşverin yav istiyen istediği gibi istedigi yerde yazsın çizsin borusunu ottursun. mesela merhum Adile Naşit de çok küfür eylermis hayattaykene ama tv basinda herkesi gulduruyodu yani kufur olsa da olmasa da ne ki onla sadece ilgi cekiyon ama bin yıllık ezber bilgiyle bi yErden copy paste edip beni aydinlatamiyonku. Maksat forum garc gurc zart zurtta değil. Ben forumu okur/yazarken bakiyom nassi bi dunyanin icindeyim?

Netice itibarıyla şunu goruyom:

Eskiden dünyanın batısı doğusuna ayar verirdi şimdi bu el altından da olsa görülmese de Gülümser gibi yapsalarda Denişti.. yani dikkatli izle, mesela fed elindeki vazoyu kırmadan götürme için öyle tihhatli adımlarlan yürümeye çalışıyo ki . Kimse adımlardaki hız ve kararlılığı ( aslında kararsızlık ) takip dahi edemiyoooo.
    Aslında müdürünmm bunu anlama için sarı kafanın yarım saatte bi değişen (birbirine tezat manalardaki) tvit lerini takip etmende hattı zatinda kafi gelirde artar. Fazla bile gelir :-)
    Bi dönem dünya böyle zigzag cizicek işte. Sonra şaranpolmu. Kafadan tır a giriş mi. Hızlı istop.yavaş istop. Bi yol bulup bize de izletirler artık heralde ne biliym . Bende konuya uzaktan bakiyom valla. Yakın olsam zate yazarmiyim?
    Millet diyo yok irana yok oraya buraya dalcaklar vs vs. Bana hikayeden geliyo pek çok argüman. Yazıyoz da . İşte. Havadan sudan .

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Üstad dedem yazısını üstad ağabeyim olarak değiştiriyorum. Dün uyuyamadım ya.

Sayfa 397/1038 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •