Sayfa 357/1038 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,080
    Blog Entries
    12
    dünya
    kadınların yüzü suyu hürmetine dönüyo
    walla
    https://www.youtube.com/watch?v=CYZK3vMTAtI

2. Dunya saatte 1700 km hizla kendi yorungesinde gunes cevresindede bilmemkac km acisal hizla doner yaprak doner tabi olmadik yerde bacak omuz ustu yapmanin hazin sonu adam kadin ikisi de mort.....
    http://www.hurriyet.com.tr/dunya/kor...-oldu-41296161
    Kadinin duasida bi yere kadar iste bilmiyomki abi ben eskiden cok dua ederdim
    Sonra baktim ben yapmiyinca olmuyo
    Duayi azaltip fiiliyati arttirmayi sectim
    Tabi kimseye kotu ornek olmuyum hormonal olarak bende adrenalin bol o yuzden bisey olmuyo bana pek ama herkes orneklemesin bunu tabi
    Son düzenleme : Moruk; 07-08-2019 saat: 17:26.

3. Bayramınız Mübarek keyifleriniz yerinde olsun

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bayramınız Mübarek keyifleriniz yerinde olsun
    Bilmukabele, ben de sizin gibi kutlamıyor mübarek olsun diyorum...
    En doğrusu bu.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Bayamınız mübarek olsun.........

6. Bayraminiz mubarek ossun.

Tavuk kesmek caiz degil ama Zekeriya Beyaz hoca horoz kesilebilir demisti. Bilemem. Horozla sizin aranizdaki mevzuu

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Bayramınınız mübarek olsun. Eid mubarak .
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8. Aga simdi teknoloci ikiye ayrilir hatta uc e
    Hafizayi olduren seyler. Yandes navigasyon mesela bunu kullanani beri surekli gittigim yerlerde yollari bile bulamiyom O porograma teslim etduk hafizayi. Cache memory kalmadi
    Muhakemeyi olduren seyler Bu bana daha pek etki etmedi cunki meselA arada geliyom su meshur isvec yapi markete sirf yemek yiyip kaciyom daha cop dahi almadim cunki ayni mallar a101 bim sok gibi yerlerde yari fiyat yada daha uygun millet niye aliyo bilmiyomki bu da ya teknolpjik bi bug veya gap artik Tam bilemiyom bunu da bilen yazsin artikin
    Hayal gucunu olduren seyler bak bu bende hic yok mutlaka bi yolunu bulup isi kotaririm nazar mazarda yok oyle bisey tovbe filan harbi var ama ne nazari ya adam kiskanip kotuluk yapar sonra sana nazar degdi der hehe
    Aga simdi basari icin tam inancli olucan yarim yarim olmaz. Yani medeni batiya ozensende sortta giysen kola dovmede yaptirsan vs inancsizlik basariya goturmez yarimyarim yorumsal olanda oyle inanip basariya ulastigini sanarsin. Sanarsin yani
    Uj dene madde yazdik yokarda biri eksikse otekilet cok saglamsada olmuyo
    Beyin garip bi organimsi cunki
    Son düzenleme : Moruk; 12-08-2019 saat: 17:08.

Sayfa 357/1038 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •