Sayfa 225/915 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Arkadaşlar bu kağıttaki hikaye Çinlilerin her gittiği ülkede kottan çıkmaları. Tahtada çok büyük bir oyuncu var ve aslan payı onda. Galip işin kokusunu aldı ama geçen çıkışta eline verilenlerle beraber 4 milyon civarı malı var. Asıl abinin acelesi yok zaten verirse malı masada verir.
    Bu denetmen 3-5 bin alır sabahtan akşama kafa ütüler.
    Elinizdeki lota ve istediğiniz kara göre anında verip çekilin. Bu denyonun dediği gibi uzun vade falan değil bu kağıt. 7 yede sürerler 3 ede. Birilerinin paşa keyfine bağlı herşey.

2. ICBCT borsanın geleceği olacak bir hisse.Siz kıt akıllı Uyvar a inanmayın OTOKAR da da 250 olacak dedi ve kaçtı millet hala küfür ediyor ona.Hissede Galip varmış yok kaçmış, esas oğlanın acelesi yokmuş gibi senaryolar her zaman yazar hiç birinin tuttuğu görülmemiştir.Ben hem trade amaçlı,hem kısa hem uzun vadeli amaçlara uygun bir hisse olduğunu düşünüyorum.Hiç kimse,hiç kimseyi hisse almaya da satmaya da zorlayamaz.Kafasına yatan,fiyatı uygun bulan alır,yeteri prim yaptığına inanan da satar.Bu sayfaları okuyarak yatırım yapmak son derece hatalı olur.Mutlaka temel analiz yapmalısınız ve yatırım danışmanınıza danışmalısınız.Ama çok samimi söylüyorum ki bu hissede UYVAR olduğu sürece bir Allah ın kulu kazanacağım diye beklemesin gittiği yeri kurutur.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Başladı. Ömrü hayatımda bir kez Otkar 250 olur dediysem bunun gibi bir gerizekalı olayım. Size kolay gelsin. Bu topic iflah olmaz artık..

4. Ben aylardır burdayım..Ayrıca büyük abinin fon yöneticisi İş yatırım dan işlem yapar..Buralarda ufak ufak tereddütsüz alıma devam ediyor. Bir önceki yükselişte bakın Galibin eline kim tutuşturdu 4 civarı malı..benden bu kadar... bu boş beleş buraların içine edecek maalesef. Sakın ha sakın arkadaşlar. Bilanço falan tınmaz, hesap kitap farklı, bu andropoz emeklinin üfürmelerine bakmayın. Şekilde gördüğünüz gibi ubs den salça olan vatandaşı silkelemeden yaprak kıpırdatmadılar...

5. Hep işkembeden atar,daha bugüne kadar bir dediği çıkmamıştır,gittiği yeri kurutur zeka seviyesinin geri bile olduğunu sanmıyorum bayağı bildiğin çukur. Bana emekli diyen 100 yaşında bir ara beli bile tutmaz oldu aylarca evde yattı.Hisseye dönersek,ben bu fiyatlardan kademeli alım yapıyorum fakat bu hissede para kazanmanın zor olduğunu da biliyorum.Güzel bayramlar dilerim.

6. Malesef olayı bu. 3-5 bin liralık kağıt alır sabah aksam insanlara saldırıp topiğin içine eder. Paylaşabileceği birşey yok ne yapsın? En sonunda bir araba küfür yer. Size kolay gelsin arkadaşlar, zamanla anlarsınız..

7. Bırak ta ona topiği izleyeneler karar versin.Senin seviyene bile inip sana yanıt veriyorum daha ne istiyorsun ki.OTOKAR da yediğin küfürler boğaza 4.köprü olur.Ben her zaman önüme bakmaktan yana bir insanım.Bu hissede ve topikte yeniyim ve güzel şeyler olacak hissi taşıyorum.Ama eğer Uyvar ın elinde tek lot dahi varsa bu senet gitmez kademsiz,kısmetsizin biri ,bayağı bildiğin bahtsız bedevi.Bir de kimin elinde kaç lot var kim bilebilir.Bendeki lotları merak ediyorsan İşYatırım daki numaramı veririm.Hisseye dönersek eylül ayı hissesi olacağı umudunu taşıyorum,inşallah 4 lü rakamlar uzak değildir,kaldı ki uzak bile olsa borsaya yatırım yapan herkes kazançla zararın kardeş olduğunu bilir.Tekrar iyi bayramlar,güzelliklerle kalın.

8. Sanal şarlatan Otkar da bahsettiğin kişilerin zaten 4-5 tanesi arkadaşım ve birlikte aldık..
    Ben senin maydanoz olabileceğin tiplerden değilim. Bu soytarılığa bir son ver. Son ikazım.

Sayfa 225/915 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •