Sayfa 240/915 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Arkadaşlar burada yazan bazı adamları lütfen iyi tanıyın.3.7x bu kadar bana yeter diyip sattığını ilan edenler ki su uçar yazı kalır bu UYVAR denilen adamı ve onun gibileri lütfen çok ama çok iyi test edin.Bu hisse uzun vade hissesi değildir diyen kişi şimdi de bu fiyattan sattık bize yeter filler tepişir falan feşmekan.Size Ahmed Arif in bir şiirinden alıntıyla iyi geceler diliyorum,bunlar engerekler ve çiyanlardır,bunlar ekmeğimize aşımıza göz koyanlardır,tanı bunları,tanı da büyü.Hoşluklarla kalın.

2.  Alıntı Originally Posted by cengiz__tkn Yazıyı Oku
    4.00 üzeri riskli.portföyün yarısını bugün boşaltım.. yarinki seyir önemli dediğiniz gibi..

XT1033 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Büyük patron 3.20 lerde 2.5 milyon lot civarı ilave mal topladı. Onları 4.50 lerde Galibin kucağına verse seve seve 6 ya sürdürür ama paşa keyfi ne ister görücez... Bir önceki hareketten önce Otkar dan çıkıp buna yüklü girmiştim. Amacım uv ydi, çok güzel bilançoları var ama hareketleri ve malum zatı görünce güzel ekmek alıp verdim. Keşke Galip musallat olmasaydı kendi halinde gitseydi ama malesef vurkaç kağıdı şimdilik..

3.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Yarın yukardan açacak.. bugün doğradığı 1600000 lot açıkçı yarın hırs yaparsa onların bir daha üstünden geçecek.. sabah duruma göre şekillenir..
    Bugün sağolsun 3 tur trade ettirdi. Bana şimdilik bu kadar yeter.
    Ne endeks ne bilanço takar, tamamen fillerin tepişmesi.. büyük abi kenardan izliyor.. bu Galip manyağı direk 6 ya götürebilir ama biranda kan gölünede çevirebilir. Perde arkasından bilginiz yoksa iç güdülerinizle hareket edin.. son dk ya kalmayın..
    Yukardan açsa da galipin bir özelliği olarak ta eksiyi görmeden gitmez diye düşünüyorum. Eğer olursa 4 altından tereddüt etmeden dalarim. İnşallah bir iki trade de biz yaparız. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar burada yazan bazı adamları lütfen iyi tanıyın.3.7x bu kadar bana yeter diyip sattığını ilan edenler ki su uçar yazı kalır bu UYVAR denilen adamı ve onun gibileri lütfen çok ama çok iyi test edin.Bu hisse uzun vade hissesi değildir diyen kişi şimdi de bu fiyattan sattık bize yeter filler tepişir falan feşmekan.Size Ahmed Arif in bir şiirinden alıntıyla iyi geceler diliyorum,bunlar engerekler ve çiyanlardır,bunlar ekmeğimize aşımıza göz koyanlardır,tanı bunları,tanı da büyü.Hoşluklarla kalın.
    Ahhh Engin ahhh.. sonra bana neden kızıyosun diyosun..böyle salak olduğun için kızıyorum...
    Otkar da aynı şeyi yaptın.. aylarca boş boş metiyeler düzdün sonra tüydün 150 hareketini kaçırdın.. ihale patladı geldin millete köylü kurnazlığı yaptın bir araba küfür yedin..
    Ben ilk harekette yüklü vardım. Bu harekettede bir arkadaş özelden yazmış kendisi burdaysa lütfen açıklasın.. 3.20 den 100 binle girdim. 3.50 küsürde 50 bin boşalttım.. Vestel ve Zoreni takviye ettim.. 3.73-74 te 50 bini daha boşalttım.. Akşam 3.64 den tekrar biraz aldım. Dün 79 da Zorenden biraz daha çıktım ve sabah tekrar girdim. 3 tur verdim. Elimde 20 bin kaldı.. daha sana ne diyeyim boş Engin..
    Görgüsüzlük olmayacaksa dekont koyayım..

5.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Ahhh Engin ahhh.. sonra bana neden kızıyosun diyosun..böyle salak olduğun için kızıyorum...
    Otkar da aynı şeyi yaptın.. aylarca boş boş metiyeler düzdün sonra tüydün 150 hareketini kaçırdın.. ihale patladı geldin millete köylü kurnazlığı yaptın bir araba küfür yedin..
    Ben ilk harekette yüklü vardım. Bu harekettede bir arkadaş özelden yazmış kendisi burdaysa lütfen açıklasın.. 3.20 den 100 binle girdim. 3.50 küsürde 50 bin boşalttım.. Vestel ve Zoreni takviye ettim.. 3.73-74 te 50 bini daha boşalttım.. Akşam 3.64 den tekrar biraz aldım. Dün 79 da Zorenden biraz daha çıktım ve sabah tekrar girdim. 3 tur verdim. Elimde 20 bin kaldı.. daha sana ne diyeyim boş Engin..
    Evet doğru bana anlatmistiniz ozelden

6. İstersem 500 bin liralık kredi ile mal taşıyabiliyorum. Bazen kullanırım. Bal gibi biliyosun ben uv ciyim. 2002 den beri Aselsan taşırım. Hep uv tavsiye ederim. Hatta Aselsan Otkar gibi hisselerin dışına zor çıkarım ve incelemeden tavsiye almadan girmem.. bende buna ikinci Garan diye girmiştim ama öyle değilmiş. Aklım kestiğince insanları uyarmaya çalıştım. Gördüğümü yaptığımı söylüyorum..Bu kadar kıt bir vizyonun olduğu için seni sürekli tersliyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by cengiz__tkn Yazıyı Oku
    Evet doğru bana anlatmistiniz ozelden

Özür dilerim.. isminizi hatırlayamadım.
    Anlayamıyorum bu kıt akıllıyı. Yarın bakarım emareleri pozitif görürsem yine girerim. Şuan nötr üm. Gözlemliyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Sayın Mühendis başta sana ve sayfayı doğru takip edenlere yazıyorum Allah rızası için bu Uyvar gibilerin geçmişte ne yazdıklarını okuyun.Hepsi bu topiğin geçmiş sayfalarında mevcut.Bu yaratık,bu çakal önce ne dedi bu hisse uxun vade hissesi değildir ben 3.7x. lerden sattım çıktım yok tahtada Hasan var,Hüseyin var kucağı verirler demiş mi dememiş mi?Tanıyın bu çiyanları.Tekrar Ahmed Arif . bunlar engerekler ve çiyanlardır,bunlar ekmeğimize aşımıza göz koyanlardır,tanı bunları tanı da büyü.Güzel kalın.

Sayfa 240/915 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •