Sayfa 314/915 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    Dedim ve itiraf ediyorum yemedi..
    6.5 larda pes ettim..
    Kalana helal olsun
    seni dinleyip gizliden 3,45 den yüklü miktarda almıştım, daha satmadım, ne dersin 10 olurmu....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

( itibar puanlarınız için teşekkürler )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by JAN72 Yazıyı Oku
    eline sağlık dediğin kişiden , 75 bin aldım(50 bin lot, alış 4,98-satış 6,03) 6,18 den de 5 bin lot açık yaptım, galip senin gibilerin kafasını ağlama duvarına dayamadanda yerine koymayacağım lotları, sonuçta açığa satışta, finansal bir enstürümandır, asalak dediğin insanlar uzayda yaşamıyor, böyle cevabını alırsın..
    Eline saglik galibin iyi yapmis.
    Git adam gibi hisselerde yatirim yap.

Piyasa dusecek diyorsan gel vob da short yap.

Eline saglik kim yapmissa acikcilara boyle

4. Bakalim brute alacaklar mi ?

5. brüt işi zor kardeş, galibe torpil var, vakfn deki brüt, spk ya operasyon yapıladan önceydi, hem alınmasın hissede olanlar çok zarar görür

6. önemli olan, neye yatırım yaptığını bilip ona göre strateji belirlemektir, vakfn, avgyo, icbct den büyük paralar kazandım, üstelik avgyodan açığa satarak kazandım, buna rağmen galibi hiç sevmem çünkü çok gariban yakmıştır, benim tepkim sadece saygısız kelimeler kullanılmasına karşıdır, yoksa Allah herkesin gönlüne göre versin

7. Alctl de brute girmisti bilemezsin tabi ne olacagini spk nin ne yapacagini ama galip cok abartti bence yazik yeter acikcilari fena s.. ti onlara da ceza olmustur bi daha yapmasinlar aga nin yerinde olsam adamlara derim uzak durun aciga satistan affedeyim sizi diye ama bu seferde o kendi kazanamicak

8. Galip denilen kişi bence Türk borsasına zarar veriyor ,çünkü bunun adı borsa değil,temel ve teknikle alakallı değil ,bu adamın borsada işlem yapması yasaklanmalı

Sayfa 314/915 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •