Sayfa 317/915 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Bu yazdiginiz spk nezdinde suc neyin var yok tum gucunle al demek cok yaniltici ve hic bir temele dayanmiyor.
    Ben aldım ama

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Ben aldım ama
    Sen almis olabilirsin o senin kararin senin aldigin risk ama burda kimseye boyle bi oneride bulunma arkadasim hatta hic bir yerde kimseye bulunma iyi niyetli olarak cevrenden birine soylersin alir zarar eder adin dolandiriciya cikar...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Senet iki katına çıktı çok kısa sürede ve de önemli bir haber de henüz gelmedi. Bu seviyeden almak çok büyük risk arkadaşlar. Lütfen iyi düşünün.

doğru zamanda doğru senet lazim

4.  Alıntı Originally Posted by ss_aslann Yazıyı Oku
    Senet iki katına çıktı çok kısa sürede ve de önemli bir haber de henüz gelmedi. Bu seviyeden almak çok büyük risk arkadaşlar. Lütfen iyi düşünün.

doğru zamanda doğru senet lazim
    Zaten kimse neye gore bu kadar yukseldi bilmiyor 1 haftada cok deli para kazandik cok sukur ama bundan sonrasi buyuk risk umarim mali ky. Kucagina verip birakmazlar...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Pazartesi gunu beklentilerimiz neler arkadaslar bunlar icin dusuncelerimizi yazalim

6. Hızlı yükselen hızlı düşer genellikle. Icbct istisna olur mu sanmam, bu yükselişin bir dayanağı yok. Sadece erken sattığıma yanarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Teknik açıdan bakıldığında sat konumuna geçmemiş olarak görünüyor. Ama Pazartesi açılışta farklı bir durum olmazsa teknik bir süre bozulmaz. Önceden almış olanlar takip eden stoploss kullanabilirler. Fiyatın oldukça şişkin olduğunu sanırım bilmeyen yok. Daha da gider mi yukarıya bilinmez ama ralli dönemlerinde dikkatli olmak lazım.
    Not: ICBCT ne aldım ne de sattım.

8.  Alıntı Originally Posted by cittaslow Yazıyı Oku
    Mübarek Biri bu hissede açığa satış oluğunu ve miktarları gösteren bir tablo atar mı abi..Eğer doğruysa P.tesi tüm gücümle bu hissedeyim.
    http://www.borsaistanbul.com/veriler...asasi-verileri

Cuma günü bülten verileri ni indirip, AS sütunundan itibaren bakarsanız açığa satış miktarını görebilirsiniz. Ne kadarı kapatıldı sorusuna burada yanıt vermiyor.

En doğru bilgiyi Yatım Danışmanınız / Aracı Kurumunuz vasıtasıyla öğrenebilirsiniz. Benim ekranda açığa satış miktarı vs görünmediği için bilgim yok, Aracı Kurumuma sordum..

Bu arada alın-satın diye yazmadım, bilgi paylaşılsın diye yazdım.

Not: Veri perşembe verisidir, örnek için konulmuştur.
    ornek.jpg

Sayfa 317/915 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •