Sayfa 619/915 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Büyük ihtimal sermaye artırımına gidecek bu hisse 860m TL sermayesi çok düşük diğer bankalar göre.agrasif büyüme gerçekleşiyor...bedelli veya bedelsiz bölünebilir bu sene...her ne olursa olsun grafikler biletlerin habercisi çok güzel grafik işliyor kopması yakındır muhtemelen önümüzdeki hafta olabilir...ytd

2. Altta 4.66 üstte 5.02 hangi tarafa kırarsa o tarafa sert agrasif hareketler olabilir...herkes kendi kararını kendi versin ..asla yönlendirme veya yatırım tavsiyesi değildir...

3. Bu hissedeki Oyak yatırım ve ak yatırım işlemlerini şikayet ettim SPK ya biner e cimere...günlerdir paslaşarak sanal piyasa oluşturuyorlar...

4.  Alıntı Originally Posted by R E N A C 2 Yazıyı Oku
    bu tahtanın tradlerini, uykusunu, hiper-aktivitesini o kadar ezberledim ki, yazdıklarımı baştan okursanız tüm hareketler şablon gibi oturuyor. Aynı önerileri yt olmadığını tekrar hatırlatarak (piyasa dinamikleirde göz önene alınarak) en az 3 ay portföyünüzde bulunması yönündedir.. sat-al yaparak karınızı artırabilirsiniz, çok iyi sat-al fırsatları verir. 5.10 net satış bölgesiydi, 4.70-4.80 de alış bölgesi.. piyasada önemli olumsuz haberler gelmezse 2. dalga bu hafta sonu başlar. Yinede kararınızı siz verin. 15 gün sonra tekrar yazarım..
    herkese bol kazançlar.
    ytd
    Eee yazılarımı baştan okursanız tüm tradlerin şablon gibi oturduğunu görürsünüz. Dinleyip kazananları tebrik ederim, kendimi de...

5. Öncelikle teşekkürler.. bundan sonrasi icin bir yorumunuz varmıdır.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. [QUOTE=freemqn;2074463]Öncelikle teşekkürler.. bundan sonrasi icin bir yorumunuz varmıdır.

ben temel analiz değil teknik çalışma yaparım. Amaç kazanmaksa doğru tradleri yakalamak için çok çalışmak gerekir. Kendi analizinizi, stratejinizi mutlaka geliştirmelisiniz, yoksa borsada zarar etmek çok kolaydır. Ben icbct de 6 liralara yaklaştıkça geri almak için satış tarafına geçebilirim.
    şimdilik alış yapmıyorum ama polho hareketlerini izliyorum. işlem hacmi artmaya başladığında 1- 2 aylık pozisyon alabilirim. izlemenizi öneririm.
    ytd

Sayfa 619/915 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •