Sayfa 676/915 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Bu ne arkadaş ya bu adam galip midir nedir heryerde çıkıyo

2.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    burasıda galibin olduğu yükselttiği bir yerdi dua edin hissesi bitmiş olsun elinde yoksa boşaltana kadar ark. imanınızı gevretir
    devlet nerede Galibin mahvetmedigi ky kaldi mi

3.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Bu ne arkadaş ya bu adam galip midir nedir heryerde çıkıyo
    hisse aylardır takibimde bir türlü galip yüzünden giremedim cesaret edip yeminle bugün dedim günde yüzde 2 yükseliyo gene 10-11e çekecek ama bu sefer az az gidiyor giriyim şuna o arada şirkette işim çıktı dedim artık akşama bakarız nasipse
    yoksa işim çıkmasa 12000 lot alacaktım verilmiş sadakam varmış hisse aşırı sağlamda hissede olan adi birde yabancısı yok hissenizin yabancı yüzde 20 bile değil hissede korkutan beni bu

4. Yani ...hisse de k.y ve galip vardı ..ve bu kadar hacim yaptılar..Bu kadar işlem yapan aracı kurum var bunların hiçbiri bunu fark etmedimi...Neyse kafamdaki sorular bunlar...işh ..yarın hepimiz için iyi bir gün olur...

5.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    hisse aylardır takibimde bir türlü galip yüzünden giremedim cesaret edip yeminle bugün dedim günde yüzde 2 yükseliyo gene 10-11e çekecek ama bu sefer az az gidiyor giriyim şuna o arada şirkette işim çıktı dedim artık akşama bakarız nasipse
    yoksa işim çıkmasa 12000 lot alacaktım verilmiş sadakam varmış hisse aşırı sağlamda hissede olan adi birde yabancısı yok hissenizin yabancı yüzde 20 bile değil hissede korkutan beni bu
    Verilmis sadakan varmis
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by REİS Yazıyı Oku
    devre kesici yemeden taban yedi.... ne diyeyim bilemedim. ytd
    aynen. öglen seans kapanmadan önce acayip kıllandım 8 kademe karına 6.76 verdim seansı 6.8 dan kapadı. 2. seans açılışına inanamadım direkt 100 kademe aşağıdan açtı. bu kadar da gaddarlık olmaz ki
    Allah bunları bildiği gibi yapsın. spk üç maymunu oynamaya devam etsin

7.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    aynen. öglen seans kapanmadan önce acayip kıllandım 8 kademe karına 6.76 verdim seansı 6.8 dan kapadı. 2. seans açılışına inanamadım direkt 100 kademe aşağıdan açtı. bu kadar da gaddarlık olmaz ki
    Amin kardesim gaddarlik hafif kalir
    Bu kahpelik, hainlik
    Seans içinde Düşreceksen yavaş yavaş düşür çıkan çıkar alan alır eeee
    sen öğle arası ye boku iç suyu
    gariban ne yapsın çaresiz bakıyorum arkadan Kıvırisi

8.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    alcateli bu ******** 6lardan aldı 12lere kadar çıkardı
    hisse aylarca kendine gelemedi bir hissede eğer yabancı yeteri kadar yoksa ve hissede türk yatırımcı çoksa o hisseden korkacaksın
    arkadaş kendi vatandaşımız yabancıdan daha gaddar derlerki bura borsa kim kime ......sa o sebeble arkadaş gireceğin hisse bist 30 dışı olmayacak girersende iyi araştıracaksın ben bile bugün paranın büyüsüne kapılıp girecektim bile bile yeminle

http://bigpara.hurriyet.com.tr/borsa...ay/genel/3yil/

Sayfa 676/915 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •