Sayfa 689/915 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Türkiye yol alamaz kardeşim SPK, BDDK ..vs hepsi önce vatandaşlarına küçük yatırımcı ve esnafa sahip çıkacak borsa resmen kumarhane olmuş ve buna göz yumuluyor ceza verilince bu işi yapana değil yine ky ye ceza veriliyor alın cemas,tlman, akpaz... sayısız ornek spk o zaman hiç mi hiç karışmasın hiç olmazsa amerikan borsaları gibi serbest olsun -+20% olmasın

2.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    Türkiye yol alamaz kardeşim SPK, BDDK ..vs hepsi önce vatandaşlarına küçük yatırımcı ve esnafa sahip çıkacak borsa resmen kumarhane olmuş ve buna göz yumuluyor ceza verilince bu işi yapana değil yine ky ye ceza veriliyor alın cemas,tlman, akpaz... sayısız ornek spk o zaman hiç mi hiç karışmasın hiç olmazsa amerikan borsaları gibi serbest olsun -+20% olmasın
    bugüne özel devre kesici uygulamadılar tahtada , 17:49 da 4.65 hisse senedi fiyatı 17:59 'da 4.32 , spk uzmanları kendileri al - sat - açığa sat vb yapıyorlar sanırım işe yaramayan kurumun iş yaramayan memurları ( zübükleri )

3. QNB finans bugün 16.760.000 satmış. Dün de 6.240.000 satmış. Toplam iki günde 23 milyon oldu. Bu işlemler öncesi elinde 15 milyon civarı vardı. 8 milyon açık demek bu. Birinin malını satıyor büyük ihtimal. Bakalım nerde son bulacak. Kişisel fikrim 4.00 civarı durur... Ytd

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by son_savasci Yazıyı Oku
    Aciga satistan finans iyi kar etti. Finans 23 milyon ekside son 2 gunde...2 gun oncesi takaslara gore ise elinde 15 milyon var. 8 milyon acik...
    Yanlışsam duzeltin.
    Ytd
    Yazmistim.
    Saklamasi baska kurumda olanin kagidi demek...ki o da icbc.

Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by son_savasci Yazıyı Oku
    Yazmistim.
    Bu buyuk handikap
    Ytd
    Neden büyük handikap olsun sayın savasci? Satış büyük ölçüde tamamlanmış demektir. Açığını kapatmak isterse daha da iyi olabilir. Yarın belki biraz daha inebilir ama bir tepki verecektir. Ben iyi olacak diyorum. Aşağıdan ufak ufak almaya devam ediyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Neden büyük handikap olsun sayın savasci? Satış büyük ölçüde tamamlanmış demektir. Açığını kapatmak isterse daha da iyi olabilir. Yarın belki biraz daha inebilir ama bir tepki verecektir. Ben iyi olacak diyorum. Aşağıdan ufak ufak almaya devam ediyorum...

Yanlis yorumladim.mesaji duzeltmistim.
    Bi an aciga satis gibi dusundum ki bu kagitta aciga satis var mi bilmiyorum.
    Ytd

7. FİNANS VE YATIRIM FİNANS DİSİNDA SATİCİ YOK. TUM SATIŞLARI HERKESE DAĞILMIŞ. HERKESİN ELİNE Mİ VERDİLER ACABA...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Açığa satış var şu an...

Sayfa 689/915 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •