Sayfa 735/915 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. 29 Mart G/K var iyi bir proje veya biseyler beklenti var ise o zamana kadar ufak ufak hareketlenmesi gerek buralar bedava BENCE ytd

2. ICBCT - ICBC Turkey Bank

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku

Çin, nükleer ve bankacılıkta Türkiye'ye yatırımı değerlendiriyor
    Çin, Trakya bölgesinde kurulması planlanan 3. nükleer santral projesiyle yakından ilgileniyor. Ayrıca bankacılık alanında da ICBC'den sonra yeni yatırımlar gündeme gelebilir. Türkiye'den ise Alipay ve WeChat Pay gibi ödeme platformlarını kabul etmesini bekliyor.

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-440424
    BAkalım bunu fiyatlayacak mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Çin in Türkiye yatırımlarında, heleki altyapı yatırımlarında aracı kesinlikle ICBCT olacaktır. Zaten açılımı da altyapı bankası. İnşallah fiyatlamayı yapar

4. Kağıt iyice negatif ağırlıklı yatay seyirde sıkıştı bu hafta artık karar vermesi gerekiyor umarım bu karar yukarı yönde olur

5. Bir aydır aynı yerde duruyor. Satmamak için kendimi zor tutuyorum. Allahtan maliyetim düşük 4.54. Bu kağıtta 3.80 stop loss duymuştum. Doğru mu acaba?

6. Yeni hafta yeni umutlar
    31 Mart Yerel Seçim anketimize bakmadan ve katılmadan geçmeyin derim...
    Çok ilginç sonuçlar var....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post3222246

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Biz uygur Turkleri için Çine ayar verince Onlarda bize içişlerimize karışıp ilişkilerimizi bozmayın demiş.Yoksa ilişkiler zarar görür diyede eklemişler.Bunlarda kâğıdı baskılıyor olabilir...

8. ICBC sen banka değil misin arkadaş ? Tüm bankalar uçarken bankacılık endeksi uçmuşken senin bu yatay gidişin nedir ?

Sayfa 735/915 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •