Sayfa 737/915 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. İcbct Yatırım malına sahip çıkıyor.. Eğer satışları karşılamasaydı şimdi 2 tl'yi bulmuştu. Bütün mal İcbct Yatırımda. Daha ne kadar devam ederler bilmem ama adamları takdir ediyorum şimdiye kadar ki olan dik duruşlarından.. Kağıdı pul ettirmediler.. Eğer alıcı bulurlarsa onlarda topladıklarını satacaklar turşusunu kuracak halleri yok...Buda demek ki kağıt bir haber gelmediği sürece uzunca yatayda seyreder.YTD..

2. Arkadaşlar kurumların ortalama maliyetlerini görebileceğimiz bir yer var mı acaba? Bu kadar satış yediğine göre zararına satan kurumlar mı var yoksa bunların maliyetleri mi çok düşük?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Çok gitmiş gibi birde geri geldi lanet kağıt
    Yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by locca Yazıyı Oku
    çok rezil bir görüntüsü var adeta çiviyle 4,07-4,08 e çakmışlar hisseyi spek neyi bekliyorsun ya aşağa ya yukarı vur artık böyle mallık olmaz
    yatırım tavsiyesi değildir
    sesini duydu vurdu aşağıya

5.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    sesini duydu vurdu aşağıya
    Aynen yukarı gideydi iyiydi ölü olmadığını gösterdi ama kanser sanırım
    Yatırım tavsiyesi değildir

6. 2017 sonu ve geçen yıl 3 yükseliştede kağıttaydım. Korkumdan 3 defa çok cüzi karlarla sattım. Binliraları bulmayan karlar. Ama kağıt ikisinde 6.40, diğerinde 11’e gitti. 2018 nisanda tüm kağıtlar kırmızıyken yeşil yakıyordu her gün. Toplamda 100 bin tlden oldum. Bu sefer yine maldayım. Düştü. Aynısını yapar mı diye satamadım, satamıyorum. Bu kağıtta her şey olur. Olumlu yada olumsuz her şeye hazır olunmalı bu hissede. Bol sabırlar diliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Dunyanin en iyi bankasiymis hasktr ordan

8.  Alıntı Originally Posted by Halo Yazıyı Oku
    Dunyanin en iyi bankasiymis hasktr ordan

Sayfa 737/915 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz