Sayfa 758/915 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Bunun gibi düşen başka banka hissesi varmı? yazık oldu paracıklarımıza

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla duman olduk maliyet 5.93 ucuz diye aldik 11 lerden düştü diye
    Eee bi arkadas burada bana 3.30 lardan buralar al da ortalama düşür diyo arkadaş dibini görsem de yukarı done tamam ama malesef nereye gittiği belli değil bu nasıl banka veya ne aq hepsinin mahfettiler hain alcaklar

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Valla duman olduk maliyet 5.93 ucuz diye aldik 11 lerden düştü diye
    Eee bi arkadas burada bana 3.30 lardan buralar al da ortalama düşür diyo arkadaş dibini görsem de yukarı done tamam ama malesef nereye gittiği belli değil bu nasıl banka veya ne aq hepsinin mahfettiler hain alcaklar

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet sayın yeşilyol ben demiştim size biraz maliyet düşürmek lazım diye, ama ben maliyet düşürdükçe baktım beni mallıyorlar. Bıraktım artık maliyet falan düşürmeyi, para da kuş oldu gitti. Hem bu dünyada hem ahirette benim iki elim bu hırsızların yakasında olacaktır. Katıksız o.ç...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 5-6 aydır sürekli düşen endeks tepki verdiğinde bile yükselemeyen banka!!! hissesi mi olur?Yatırım ilişkileri yuvarlak laflarla cevap veriyor.Koduğumun speki nerdesin,hisse pul oldu.Ne oldu da bugün yine %6.5 düştü? Size güvenipte yatırım yapan insanların suçu ne?İnşallah bizden çaldığınız her kuruş bi yerlerinizden çıkar,namusssuzlar!

4.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Evet sayın yeşilyol ben demiştim size biraz maliyet düşürmek lazım diye, ama ben maliyet düşürdükçe baktım beni mallıyorlar. Bıraktım artık maliyet falan düşürmeyi, para da kuş oldu gitti. Hem bu dünyada hem ahirette benim iki elim bu hırsızların yakasında olacaktır. Katıksız o.ç...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Vallahi ben de bunaldim bittim kansız kopekler ne açıklama yapıyor ne bişey hergün endeks ciksa da düşse de bu hain kagit düşüyor arkadas nasıl bir pislige bulaşmışiz anlamadım. Ne desem boş kendimize zarar veriyoz malesef

5. Buna ne olduda yine düşüyor, poh yiyenin önde gideni

6. (Borsa veya) ıcbct ile çiftlik bank arasında ne fark var, spk ne işe yarar mesela ky yi korurmu

7. Hala eksi %2 ya la, bıraksan eksi %5-6 düşecek ya la
    Bugünkü yönetiminden tut bunu çinlilere satanlara kadar hepsini birinci derece cinayetten vatana ihanete yargılacan, en ağır cezaları verecen, Cengizhanın yaptığı gibi ibreti alemlik edecen, hesabıda çocuklarına ödeticen
    Hukuk varsa adalette olmalıdır yoksa hukukta yoktur ve ülkemiz muz cumhuriyeti değildir

8. bu hisseyi batmiscasina dusuren tüm sorumlarin su mubaeek gunde nasıl bedduam alıyorlar bir bişeler herhalde vazgecerler allah biliyor çanları cehenneme
    Son düzenleme : Yesilyol_32; 23-05-2019 saat: 12:35.

Sayfa 758/915 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •