Sayfa 782/915 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Extreme durumda da, Tr cin iliskisi kotu giderse veya catsa gibi durumlarda da tersi, yani halka yuksek fiyat arz edip piyasayi terketme, her durumda cin lilerin guangxi sinin etkisiyle eteklerindeki insanlara para kazandirma hirsi olacaktir

2.  Alıntı Originally Posted by Spx666 Yazıyı Oku
    Bir ihtimal de anlastigi araci kurumun (2 hafta once anlasmisti zaten kap a duyurdu)icbc adina senetleri toplayip dogrudan transfer yoluyla icbc ye devri, 2.09% karsiligi senedi de alirsa icbc piyasaya 5 in altina indim, verin bakalim geri aliyorum ortalamalardan, bu spekülatif borsadan artik cikayim audit lerimi rahatlayim diyebilme imkani yaratabilir.....ornek denizbank/finansbank vs. O zaman senet 1 mi olur 21 mi ?

hocam bu ne demek biraz açar mısınız

3.  Alıntı Originally Posted by Spx666 Yazıyı Oku
    Extreme durumda da, Tr cin iliskisi kotu giderse veya catsa gibi durumlarda da tersi, yani halka yuksek fiyat arz edip piyasayi terketme, her durumda cin lilerin guangxi sinin etkisiyle eteklerindeki insanlara para kazandirma hirsi olacaktir
    Tüm dünyadaki fonların yoğunlaştığı iki ülke piyasa Arjantin ve Türkiye iken Çinlilerin bizim piyasamızdan çekilmesi için gerizekalı olması lazım. Unutmamak gerekirki iki ülke savaşsa bile ekonomik ilişkiler kesilmiyor günümüzde.
    Ben şahsen akıncıların geri gelmesini bekliyorum. Dip toplamda 7 nin üzerine atacağı kanısındayım.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yani bazi insanlar bu senedi onceden gormus, 0.65-1.0 arasi almislar, katlanmis gelmis, pd/dd 3.0 u gecmis pahali zaten, kimi cikarmis/cikacakmis gibi yapip indirip tam aslinda indirildigi yerden milletin eline ucuz sandirip birakiveriyor ama baska bir durum daha olabilir ki o da senedin halka acik kisminin 7.1% civarinda olmasi, neden onemli 5% in altinda olan senet arz eden sirket cagri yapip ortalama fiyatlardan senin senedini kanunen geri alabilir, simdi bir trend de var bu konuda, bankalar o kadar baskinin yani sira halka acik olmanin getirdigi yukumlulukleri de cekmek istemiyor mumkunse.. e simdi icbc devlete son krizle beraber yakinlasan bir kurum kimbilir nasil transaction lar olmustur(...) simdi halka acik bankayla da bunlar zor isler, cinli sevmez zaten halka acik olmayi, adam halka acilmaya gelmedi ki, rmb/yuan dunya parasi olsun diye geldi, dolayisiyla ben icbc ceo su olsam ecekerdim senetlerimi bist ten, cekmek icin de bir butcem olurdu(!) o butce me uygun olana kadar devlet buyukleri olsun baska mecralar olsun senedi dusuk tutma gayretim olurdu... simdi bir galip denen kisi neden bu senetleri toplayip cin li adamlarla bulusur? Gazetelerde manset yaptirir? Sundan eminim icbc tr de halka acik olmaktan ve ky mis/ galip mis/ su bu kisilerin bankasinin senetleriyle oynanmasindan muhattap olmaktan rahatsiz... ne yapacak? Ya derinligi artiracak ya çıkacak.. ben çıkacağının olasılığının yuksek oldugunu dusunuyorm, tek sikintisi pd/dd 3 olmasa (yani diger bankalara gore 3 kat pahali demek)

5. Kisaca bu senette reel fiyatlama olamaz zaten , bkz denizbank/qnb . Arz azalirsa fiyat ucuk olur , normal..

6. Eşleşme paylaşabilecek olan var mı?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 782/915 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •