Sayfa 788/915 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

2. 3.45 Fibo desteğinde kapatmış yukarı atamaz ise 3.20 yolculuğu başlar gibi YTD.

4. Bazı arkadaşlar olaya teknik yönden yaklaşmaya, analizler yapmaya çalışıyorlar ama bu hissede tam anlamıyla "para tekniği bozar" sözünün işleyeceğini düşünüyorum.Tam bir ay önce Çin-Abd ticaret savaşı yok muydu?Tüm hızıyla devam ediyordu, önümüzdeki günlerde de devam edeceğe benziyor.Dolayısıyla bu hise senedinde, haberler ve teknik göstergelerden çok, para girişi ve sabır sınavını iyi vermek, daha çok geçerli olacağa benziyor benim kanımca.Ne gelecek bir olumlu, iyi bir haber, ne de göstergeler...Beklemesini becerebilenler va sabredenler kazanacak, bu kadar basit...Şahsi görüşüm tabi ki...
    ytd...

5.  Alıntı Originally Posted by ahs Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar olaya teknik yönden yaklaşmaya, analizler yapmaya çalışıyorlar ama bu hissede tam anlamıyla "para tekniği bozar" sözünün işleyeceğini düşünüyorum.Tam bir ay önce Çin-Abd ticaret savaşı yok muydu?Tüm hızıyla devam ediyordu, önümüzdeki günlerde de devam edeceğe benziyor.Dolayısıyla bu hise senedinde, haberler ve teknik göstergelerden çok, para girişi ve sabır sınavını iyi vermek, daha çok geçerli olacağa benziyor benim kanımca.Ne gelecek bir olumlu, iyi bir haber, ne de göstergeler...Beklemesini becerebilenler va sabredenler kazanacak, bu kadar basit...Şahsi görüşüm tabi ki...
    ytd...
    kazanmak içinde alırken kazanırsın sözü esastır sabırla bekliyorum almak için istediğim fiyatı bulmasını bulmaz giderse yukarı yine sevinirim

6. kucuk bir pay ile tekrar donus yaptım. buradan yon tekrar yukarı olmalı. kytd

7. yapma Osman, basit hareketler bunlar.. sert yapmaya gerek yok, ufaktan gel gerisini biz hallederiz

8.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    3.45 Fibo desteğinde kapatmış yukarı atamaz ise 3.20 yolculuğu başlar gibi YTD.
    Bilmem anlatabidik mi?

Sayfa 788/915 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •