Sayfa 807/915 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Ben susuyorum o zaman

Bol kazanclar

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sessiz kalmak da heycan getirmedi hisseye endeks e göre gevşek kaldı sesli destek olmaya devam edelim spek al götür hisseyi senin olsun

2.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Speğide severler . Bi denedi ama macasi yetmedi...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başkan bilanco haberi gelmiş anlıyorsaniz yorumlayabilir misiniz

3.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Başkan bilanco haberi gelmiş anlıyorsaniz yorumlayabilir misiniz
    İcbc nin gelmiş pardon

4. Dönem net karı veya zararı

52.757
    71.563

5. Net faaliyet karı (zararı)
    85.442
    97.785

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Net faaliyet karı (zararı)
    85.442
    97.785

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Dünyada çok büyükler fakat, Türkiye ye girişleri biraz ters zamana denk geldi ve adaptasyon süreleri de biraz uzun sürüyor, bu çaplı bir bankanın Türkiyede daha fazla karlılık seviyesine daha çabuk ulaşması gerekirdi, henüz tanınmıyor bile.... Özetle, Dünyanın en büyük bankası Türkiye deki bankacılık sistemine uyumda patinaj çekiyor, zaman hızlı geçiyor.......biraz enteresan....sanki Tekstil Bankın ruhu hala ICBCT şubelerinin içinde dolaşıyor....

8.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Dünyada çok büyükler fakat, Türkiye ye girişleri biraz ters zamana denk geldi ve adaptasyon süreleri de biraz uzun sürüyor, bu çaplı bir bankanın Türkiyede daha fazla karlılık seviyesine daha çabuk ulaşması gerekirdi, henüz tanınmıyor bile.... Özetle, Dünyanın en büyük bankası Türkiye deki bankacılık sistemine uyumda patinaj çekiyor, zaman hızlı geçiyor.......biraz enteresan....sanki Tekstil Bankın ruhu hala ICBCT şubelerinin içinde dolaşıyor....
    Benim de gozlemim Çin şirketleriyle doku uyusmazligi var sanki.Pekcok rasyoda halen sektor ortalamalarinin gerisinde.Farkli sektorde bulunan Netasta da benzer durum var.Zamaninda neler yazildi cizildi ama gel gor ki bilancolar hep zarar.Dun bloombergte Çin merkezli ICBC nin karliligini arttirmasi ile ilgili bir haber okumustum.Orada baska biz de baska.

Sayfa 807/915 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •