Sayfa 836/915 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    aylar sonra 10000 lotla hisseye geri döndüm. hiç bir yerdende araştırmadan balıklama. telefondan bakarken hisse gözüme çarptı ıcbc türk hissenin yüzde 73 bölümü ele geçirmiş böyle bir durumda yapılması gereken tek şey al hisseyi 8-9 ay uyu. iyi uykular bana tiredede aynı durum vardı almadım 1.45den hisse gitti yakalayamadık.ytd
    adi iş bankası dolanımda olan hisseye göre değilde genelini vermiş bende sazan gibi atladım yüzde 72si ıcbc türk te görününce piyasada dolanım zaten yüzde 7 imiş hissede hakkımızda hayırlısı

2.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Ekstrem günler hariç gün başına ortalama 1 paylaşım. Ne güzel topik
    Üstad bu topik böyledir. Çok uğrayan olmaz

Ama siz bir teknik yorum yapsanız forum hareketlenebilir. Yorumlarınız hangi hisse olursa olsun benim için çok değerli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Şu meri'deki hayvan kimse zararına satış yapıp duruyor baskilayacam diye sabahtan beri götunu yırtıyor. Enteresan yani.

4. Alan ne icin aldigini biliyorsa ve malini tutyorsa ne yaparsa yapsin farketmez xyz bey
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Şu meri'deki hayvan kimse zararına satış yapıp duruyor baskilayacam diye sabahtan beri götunu yırtıyor. Enteresan yani.

5.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    Alan ne icin aldigini biliyorsa ve malini tutyorsa ne yaparsa yapsin farketmez xyz bey
    Evet haklisiniz sn carleone. Dün şelale olmadan meri hep zararına satıyordu da şimdi insan düşünüyor acaba bilerek mi sattı diye?

6. buralardan tepki vermesi gerekiyor

7. 5.40 üzerinde kapatırsa çok iyi olur

8.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    5.40 üzerinde kapatırsa çok iyi olur
    5,30 ü bile geçemiyor. Inerken %8 çıkarken %0,8 bile değil...

Sayfa 836/915 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •