Sayfa 841/915 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. İcbct bugün yukarı hareket olabilir. Hsbcyi alma haberi gelirse bu fiyatlar hayal. Beklyelim bakalım kıpraşma başladı. Ytd

2. Hissenin %73,5 oranı kendisinde toplu isteseler QNBFL gibi de yaparlar onunda tüm kağıtları kendinde topluydu.Ama isteseler tabi..

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bugun haberi dusecek diye duydum. Hsbc yi alacakmis. J o i n . M e acik. Kod borsayayin3 10 kademe derinlik ve alan satani bugune ozel icbtc de actim. Yuklude aldim bakalim ins mahcup etmez.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bugun haberi dusecek diye duydum. Hsbc yi alacakmis. J o i n . M e acik. Kod borsayayin3 10 kademe derinlik ve alan satani bugune ozel icbtc de actim. Yuklude aldim bakalim ins mahcup etmez.
    Bir şirket bir şirketi aldığında kasasından para çıkar bu satın alan şirketin hisselerini niye artırsın ki? He alınan şirket tavan tavan çakar o ayrı.Yani benim bildiğim böyle yanlış mı biliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Aydi23 Yazıyı Oku
    Bir şirket bir şirketi aldığında kasasından para çıkar bu satın alan şirketin hisselerini niye artırsın ki? He alınan şirket tavan tavan çakar o ayrı.Yani benim bildiğim böyle yanlış mı biliyorum

Banka buyuycek. Sube sayisi artacak. Bunlarida hesaba kat.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Banka buyuycek. Sube sayisi artacak. Bunlarida hesaba kat.
    Ok,uzun vadede iş yapar ama kısa vadede sadece bahsettiğiniz haber ile uçup kaçma gibi bir pozisyonu olmaz bence

7. hsbc bugün tr piyasasından çıkıp çıkmama kararını verecek.

henüz öyle bi karar alınmış değil.

bu karar tr den çıkma yönlü olursa icbct ozaman devreye girebilir. (dikkat devreye girecekmi girmeyecekmi henüz öyle bi kararda yok)

henüz ortada alınmış bir karar olmadığı için şimdiden doğmamış çocuğa don biçmenin alemi yok.

ha hsbc tr den çıkma kararı alır
    sonrasında ıcbct teklif verirse bu kesinlikle çook olumlu yansır diye düşünüyorum.

Benim hayalini kurdugum büyük yükseliş için bu süreç bi bahane olabilir (hayal)

8. Borsa değeri 770 milyon usd olan bankanın, her ilde şubesi olduğunu düşünün. Hem icbct dünyanın en büyük bankası. Bakalım az kaldı d*****n kuyruğu kopar. Ama alırsada artık kaçlara çıkar bilmem. 1,5 saatte 5.3 dan 6.2ye çıkışını gördüm. Ama şuan sürünüyo o ayrı konu yani lot sayısı az olduğu için hareketleri çok agresif oluyor. Ytd.

Sayfa 841/915 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •