Sayfa 853/915 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Banka değil bildiğin Çin işkencesi bu !
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

2020/3 aylık kar 93 milyon
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    2020/3 aylık kar 93 milyon
    Güzel bilanço, bakalım nasıl kullanacaklar

4.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Güzel bilanço, bakalım nasıl kullanacaklar
    Hemde diğer bankaların çuvalladığı 3 ay da müthiş

Birde peşine çin swap ı takarsa zirve yolu hayal olmaz hedef olur

5. ZIR-DELİ Y.T.D

6. hisseyi bayagı bir inceledim ..?
    banka hisseleri ucuz çok hisse var ..? d.d 0.34 ile 0.55 arasında fk 3 ile 5,5 arasında..?
    ICBCT bunlardan ayıran kısım digerlerine göre sıg bir tahtası olması ..? diger hisselerden çok farklı yükselişi oluşuyor..fk.33 d.d 2.78 diger bankalara göre çok yüksek ..?
    açıklamış oldugu kar 2017,2018,2019 yılları 1 çeyrege göre enaz %200 artış göstermiş..
    fakat hisse toplu ve sıg oluşumundan dolayı patron ve spek karar veriyor..
    hisse ile düşüncem : gelen kar ile enaz bir TAVAN beklerdim endeks + degil eksi bile olsa idi olmadı..?
    buda gösteriyorki yine teknik olarak gösteriyorki spek hisseyi aşşagılara getirecek yani biraz dökme veya silkeleme yapacak tahminim 3.70 ile 3.40 arasında bir yerde durur diye düşünüyorum..? sadece bir bakış açısı olacak diye birşey yok herşeyi spek biliyor: elinde olanlara bol şanslar

https://invst.ly/qk9vr
    bu resimde burda dursun:H.O 50 çizgisinin altına gelmemek için şimdilik dayanıyor ve 200 üzerinede atamıyor : yani kararsız spek..

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR :
    ZIR-DELİ Y.T.D

7.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Haber’ le ilgisi yok , burada OPERASYON hazırlıgı var. İşi organize eden kişi de şuanda Gürcistan ‘ da bulunan bir Agabeyimiz. Bu Agabeyimizin bir iki şirketide Borsa da kote. Denemeler yapıyor. Hızlandırınca nereden satıs
    lar geliyor, bakıyor.
    Hedefiniz nedir bu hisse de doctors finance kaça gider ve vadesi ne olur?

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    990
    Bu kağıt geçmişte galip ağanın at oynattığı bir hisse. Bi baskının olduğu tahtacı ile bir grubun mücadele verdiği söyleniyor. Aylık takaslarda ICBCT ile iş yatırım iyi toplamış. Bide garanti var tabiki. Bu yüzden bu kağıtta teknik pek işlemiyor gibi... ama bezdirdiler bizi. Bakalım nereye gidecek
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    hisseyi bayagı bir inceledim ..?
    banka hisseleri ucuz çok hisse var ..? d.d 0.34 ile 0.55 arasında fk 3 ile 5,5 arasında..?
    ICBCT bunlardan ayıran kısım digerlerine göre sıg bir tahtası olması ..? diger hisselerden çok farklı yükselişi oluşuyor..fk.33 d.d 2.78 diger bankalara göre çok yüksek ..?
    açıklamış oldugu kar 2017,2018,2019 yılları 1 çeyrege göre enaz %200 artış göstermiş..
    fakat hisse toplu ve sıg oluşumundan dolayı patron ve spek karar veriyor..
    hisse ile düşüncem : gelen kar ile enaz bir TAVAN beklerdim endeks + degil eksi bile olsa idi olmadı..?
    buda gösteriyorki yine teknik olarak gösteriyorki spek hisseyi aşşagılara getirecek yani biraz dökme veya silkeleme yapacak tahminim 3.70 ile 3.40 arasında bir yerde durur diye düşünüyorum..? sadece bir bakış açısı olacak diye birşey yok herşeyi spek biliyor: elinde olanlara bol şanslar

https://invst.ly/qk9vr
    bu resimde burda dursun:H.O 50 çizgisinin altına gelmemek için şimdilik dayanıyor ve 200 üzerinede atamıyor : yani kararsız spek..

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR :
    SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 853/915 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •