Sayfa 883/915 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by kadir_52 Yazıyı Oku
    Bende yeni geldim abi başka bir hisseyi satıp geri geldim abi 7.80 den satmıştım en son
    Kadir sen buranin kadrolusuydun. Nasil birakipta ciktinki.

2. Kağıt toplanıyor mu deseme tezgah mi var desem ne desem anlamadım 6.65 gelince sat 6.50gelince al 3 aydır böyle oluyor çıktığı gibi inmesi uzun sürmüyor ama kazanan sabırlı ky olacaktır..

3. Neler oldu öyle karanlık odada

4. Birileri kurmuştu tezgahı hergün 5-10 kademeye iş yapıyorlardı.Gördüler bugün anyayı konyayı olan bu.Yarın için niyeti iyice bozmuştum aldılar beni de bir cephe daha açmaktan kurtardılar.Güzel kapanış olmuş.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Benim satmamı beklemiş stajyer spekler... Geri almak için fırsat verirler mi acep ?

6.  Alıntı Originally Posted by Kantaroncu Yazıyı Oku
    Benim satmamı beklemiş stajyer spekler... Geri almak için fırsat verirler mi acep ?
    Kaçtan almak isterdiniz ? Yarın verirler..
    6,66ya kadar serbest düşme yapabilir bir ihtimal.

7. JP Morgan Çin'li varlık yönetimi girişimleriyle ortaklık için görüşmelerde bulunuyor. Konuya yakın kaynaklar, JP Morgan'ın China Merchants Bank ile stratejik ortaklık için görüşmelerde bulunduğunu açıkladı.Dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan Çin finans ve bankacılık sektörlerinde yatırımları ve rekabeti artırıyor.53 trilyon dolar büyüklüğündeki finans sektörünü küresel sermayeye açan Çin'de 2023'e kadar 30 trilyon dolar büyümesi beklenen pazar, JP Morgan, Goldman Sachs, UBS gibi bankacılık devlerini çekiyor.BELKİ BİZİMKİLERLE İLGİLİ BİRŞEYLERDE İLERDE OLABİLİRMİ ACABA NE DERSİNİZ

8. 7ninnustune atamadilar biturlu

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 883/915 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •