Sayfa 885/915 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ayagimiz ugurlu geldi guneyli. 3 4 aydir hareketsiz hisse girdikten bir iki gun sonra harekete basladi bugunde dususe direndi. Gidecek yolu oldugunu dusunuyorum. Benim sagim solum belli olmaz. Satarsam bahsederim. Bugun yayinda ayrintili analizler yaptik zaten.
    Siz gelince ışık yandı diye sevindim zaten Burak Hocam. Bugün iyi durdu yarında direnir 7 üstüne atarsa umut doğar. İşyerinde imkan yok yayınınıza katılamıyorum telden buradan bakıyorum.

2. Bugunku direnci be islem hacmi Ile 7 uzeri ve hatta 8 leri gormek hayal degil çok yakin olur insaallah. Yeter ki saglam duralim.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by güneyli07 Yazıyı Oku
    Siz gelince ışık yandı diye sevindim zaten Burak Hocam. Bugün iyi durdu yarında direnir 7 üstüne atarsa umut doğar. İşyerinde imkan yok yayınınıza katılamıyorum telden buradan bakıyorum.
    Bugun endeks ingiltere olayina geriledi. Yarin tekrar bi yukari zorlarsa bizimkide 7 yi kirar ins. Ondan sonra cikis ivmemiz hizlanir. Tum bankalar hareketini yapti. Gitmeyen bi bu var gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    6,68e kadar vermiş ve geri toplamışlar hemde bu havada
    6.68'e yazılayım bari... Belki bugün verirler...

5. Tkfen ve Icbtc leri cikip Arzum aldim. Fibo desteginde donuyor gibi. Bakalim.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Tkfen ve Icbtc leri cikip Arzum aldim. Fibo desteginde donuyor gibi. Bakalim.
    sizin ıcbct leri de ben aldım sanırım.

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Tkfen ve Icbtc leri cikip Arzum aldim. Fibo desteginde donuyor gibi. Bakalim.
    Bereketli olsu benim maliyet yukarda mecburen bekliyecem.

Sayfa 885/915 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •