Sayfa 903/915 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Ben 7,20 ye kadar ayrılmadım,. sonra içimden bir ses sat dedi(7,20de). yarım saat sonra içimden bir ses 6,90 dan al dedi, çok konuştu bugünkü karımı götürdü zarar ettirdi.

2. KAP: ICB ICBCT [ ] ICBC TURKEY BANK A.Ş. Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu (TFRS 9'a Göre Karşılık Ayrılmış)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1053623
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8282e956a50bca

Tahtacı sen yemekten sonra karpuz kesecekken bilanço seni daha fazla bekleyemedi.7 fk ICBCT ha öyle mi?

Daha neler göreceğiz bakalım bu piyasada. Harbi patronu spekülatörü çantacısı foncusu hepiniz kafayı kırmışsınız sanırım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Tahtacı bak kaşınıyorsun.Bugünü not al kenara sen gerekeni yapma bak gör ne olacak.Ben o zaman yazacağım sana sebeplerini.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Tahtacı sen bu işi bilmiyorsun. Tatlı tatlı yola geleceksin.

5. Çok fazla zorlarsan işte böyle bir tarafını kırarsın.Sana bunu öğretmedi mi büyüklerin?

Muadilleri uzaya gitmiş sen daha dün 6 liraya mal istiyorsun.Var mı böyle bir dünya.

6. Yazayım mı. Gerçekten çok fena kaşınıyorsun. Allah hala durumlara uyanamayıp senin gibi tatlı su kurnazlarının peşinde olanlara akıl fikir versin. Sen 7 ken 5 lira olan ISCTR 2,5 katın falan oldu.Gerçekten insanları neler deyip avutuyorsun çok merak ediyorum.

7. Emsallerin albaraka skbnk tskbnk bank a bir bakda utan , bana pınar ı hatırlatıyor yıllar öncesi, pınaret pınar su giderdi pınarsüt yerinde sayardı, bunun neyi eksik buda pnar diye cıldırırdım sonra hepsini geçti, şimdi bu

8. ben aldım bastılar

Sayfa 903/915 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •