Sayfa 714/915 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by Fuat Demir Yazıyı Oku
    Merry Lync açığa mı satmış acaba?
    Kimsenin malını alıp satmıyor, bildiğin algoritmik platform...Onların tamamı sanal işlem...Yıl olmuş 2019 biz burada neler yazıyoruz...Yani bak kimse üzerine alınmasın dünyadan haberiniz yok yaw...Yazmayım diyorum, kıyamıyorum size şunları okudukça...La havle...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Kimsenin malını alıp satmıyor, bildiğin algoritmik platform...Onların tamamı sanal işlem...Yıl olmuş 2019 biz burada neler yazıyoruz...Yani bak kimse üzerine alınmasın dünyadan haberiniz yok yaw...Yazmayım diyorum, kıyamıyorum size şunları okudukça...La havle...
    Bu işi bizden iyi biliyorsan sen yönlendir bizi o zaman
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Kademelere takılmayın, illa ki alan satan kurumlar bir şekilde kitabına uydurur merak etmeyin.Sonuç odaklı düşünün bir hedef fiyat belirleyin.Kısa vadede zengin olurum hayalleri ile yapılan her yatırımın sonucu hüsran.Daldan dala atladınızda ne oldu. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by Fuat Demir Yazıyı Oku
    Anlık pasta lütfen
    Barbaros hocamdan rica ettik paylaşmış güncel pasta

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post3123785

5.  Alıntı Originally Posted by Fuat Demir Yazıyı Oku
    Bu işi bizden iyi biliyorsan sen yönlendir bizi o zaman
    Bu işin piri erhanacikgoz1 dur abi...O'na sorun...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

6.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Bu işin piri erhanacikgoz1 dur abi...O'na sorun...
    kardeş halk cafedeki arkadaşımızmısın yazılarını zevkle okurdum yetkisizin

7.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    kardeş halk cafedeki arkadaşımızmısın yazılarını zevkle okurdum yetkisizin
    Ben değilim, o yazan ikizim...

Seni seviyorum abi...

8. Anlık pasta lütfen
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 714/915 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •