Sayfa 803/915 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Al ortak al bol bol al bu fiyatlardan
    Alıyorum zaten ortak.
    satıyorken yazarım sana senelerdir takip ettiğim bir kağıt içine dert olmasın yani ;)

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    4.27 den bosalttigimi 3.70 e gelirse geri alırım gelmezse elimdekiyle yola devam.

Dün yogunluktan 3.7 i kacirdim bugün 3.87 den 10164 adet alarak ortalamamı 4 e yakın bir yere yukseltmeme rağmen sonunun güzel olacağından hiç bir şüphem yok.

Vaktimiz var bekleyelim görelim.

Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Alıyorum zaten ortak.
    satıyorken yazarım sana senelerdir takip ettiğim bir kağıt içine dert olmasın yani ;)

Seninle ortaklığımız baki olacak..4.5 den geçirdiklerini almaya başladıklarında bende alacağım ve buraya yazacağım.✌

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Seninle ortaklığımız baki olacak..4.5 den geçirdiklerini almaya başladıklarında bende alacağım ve buraya yazacağım.
    Seninle çok uzun süreli ortak olmayacağız düşüncesindeyim. Ikıncı tavanda benim istediğim aralığa gelmiş olacak ve beklentisi gerçekleşen her yatırımcı gibi temettü verimi yüksek farklı bir kağıtla yoluma devam edeceğim.

Bak ereğli de yazdıklarını da görüyorum.

ICbc nin Ikıncı tavani sonrası orda devam edebilir ortaklığımız

5.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Seninle çok uzun süreli ortak olmayacağız düşüncesindeyim. Ikıncı tavanda benim istediğim aralığa gelmiş olacak ve beklentisi gerçekleşen her yatırımcı gibi temettü verimi yüksek farklı bir kağıtla yoluma devam edeceğim.

Bak ereğli de yazdıklarını da görüyorum.

ICbc nin Ikıncı tavani sonrası orda devam edebilir ortaklığımız

Ereğli Mercedes ise bu kumar pislik linea o yüzden karşılaştırmayalım ortak.
    Bunda mal verdikleri anda yerine gelir. Ne dedim geçen hafta 4.5 iken? Mal geçiriyorlar dikkat dedim. Şimdi o malları buralardan veya biraz aşağılardan alacak sonra kanırtacak sonra tekrar 4.5..süreç böyle olacak ama tarihi bilmiyorum ne zaman malları tekrar toplarsa😁😁

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ereğli Mercedes ise bu kumar pislik linea o yüzden karşılaştırmayalım ortak.
    Bunda mal verdikleri anda yerine gelir. Ne dedim geçen hafta 4.5 iken? Mal geçiriyorlar dikkat dedim. Şimdi o malları buralardan veya biraz aşağılardan alacak sonra kanırtacak sonra tekrar 4.5..süreç böyle olacak ama tarihi bilmiyorum ne zaman malları tekrar toplarsa
    Hiç sorun değil bu kâğıtta düşen her kademe benim için alim fırsatıdır. Iki gün once kaçırdığım 3.77 yi bu gün 3.76 ile yakalamış ve ortalamamı yeniden 3.86 ya indirmiş durumdayım.
    Gün yükseğine satar gün dusugunden alırım.

Ereğli ye gelince bence icbc den çok sen eregliye dikkat et. Teşko çok sağlam orda benden söylemesi...

7.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Hiç sorun değil bu kâğıtta düşen her kademe benim için alim fırsatıdır. Iki gün once kaçırdığım 3.77 yi bu gün 3.76 ile yakalamış ve ortalamamı yeniden 3.86 ya indirmiş durumdayım.
    Gün yükseğine satar gün dusugunden alırım.

Ereğli ye gelince bence icbc den çok sen eregliye dikkat et. Teşko çok sağlam orda benden söylemesi...

Az önce ortak olduk. Bu pisliğe 3.4 üstü vermem ama yarın endeksin güzel olacağını düşünerek ve bunda da hafif baskı gördüğüm için tepki vereceğini düşündüm. 3.78 aldım. 4 üstünde saniye durmam. 4.5 den verdiklerini daha alamadı

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Az önce ortak olduk. Bu pisliğe 3.4 üstü vermem ama yarın endeksin güzel olacağını düşünerek ve bunda da hafif baskı gördüğüm için tepki vereceğini düşündüm. 3.78 aldım. 4 üstünde saniye durmam. 4.5 den verdiklerini daha alamadı
    Hoşgeldin ortak bol kazançlar,
    Zaten biliyorsundur ama hatırlatayım yine de bu hissenin rutini -0.08 ile +0.15 aralığında iki günde 0.20 kuruş marj verir max. Once sabır sonra maldaki oranın kazanmak için büyük önem taşır.

Zaten 4-3.78 de aynı kafaya geliyor

Bu arada; reis pompeo ya gider yaparda görüşmezse ki inşallah görüşmeyecek işte siyasetteki ağırlığına o zaman artacak.

Bunun borsaya etkiside ciddi şekilde pozitif hissedilecek diye düşünüyorum.

Bakalım görelim.
    Ytd

Sayfa 803/915 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •