Sayfa 727/915 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. merril ve deustche nin alımları var..ytd..

2. günlük

göstergeler toplanıyor gibi görünsede uzun vadeliler sat pozisyonunda..

yani günlük olarak bir çıkış yaşasada sonu düşüş gibi görünüyor..

bu arada günlük göstergeleride hala zayıf bölgede..

tabi bence.

3. Bu ne ya gecenin bir yarısında bi çuval haber düştü GAP a

4. Bedelsiz sermaye arttırımı görüşülecek anladığım kadarı ile hayırlısı YTD...

Bankamız Yönetim Kurulu 21 Şubat 2019 tarihinde Kurumsal Yönetim İlkeleri çerçevesinde 2019 yılı Kar Dağıtım Politikasının 29 Mart 2019 tarihinde yapılacak Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere aşağıdaki şekilde belirlenmesini kararlaştırmıştır.
    ICBC Turkey Bank A.Ş. 2019 Yılı Kar Dağıtım Politikası
    Bankamızın sektör içindeki hedeflerine yönelik büyümesi de göz önünde bulundurularak yatırım ve finansman ihtiyaçları ışığında, Bankacılık Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili yasal mevzuat ile Ana Sözleşmemizdeki hükümler çerçevesinde, karların bünyede tutulması yoluyla büyümenin finansmanı için olağanüstü yedeklerde biriktirilerek iç kaynaklardan bedelsiz sermaye artırımlarında pay olarak dağıtılması esasına dayalı temel bir kar dağıtım politikası benimsenmiştir. Bu politika, Sermaye Piyasası Kurulu'nun kar dağıtımıyla ilgili düzenlemeleri ve Bankamızın likidite durumu gözetilerek her yıl tekrar değerlendirilecektir.

5. evet güzel sinyaller vermiş bugün kapa düşen konspolide bilonçoda karlılık artmış bedelsiz sermaye artırımı gündemdeydi yeni fiyat skalasına geçişini bekleyelim

Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 4.14 de ilginç işler oluyor.. Birileri habire mal yığıyor.. Bakalım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by turkertas Yazıyı Oku
    4.14 de ilginç işler oluyor.. Birileri habire mal yığıyor.. Bakalım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen 4.14 de ne var anlamadım ama 29 Mart ta nerelerde oluruz çok merak ediyor ve sabirsizlaniyorom bakalım neler olacak
    Aşağı mi yukarı mi ne suprizler kaç tavan veya cak tabanlar var inşallah iyi olsun ytd

Bazı şirketlerin genel kurul tarihleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 727/915 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •