Sayfa 797/915 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. 4.60 ustunde kaldıkça yön yukarı 5.00 hedef olası ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    4.60 ustunde kaldıkça yön yukarı 5.00 hedef olası ytd
    Ne 5'inden bahsediyorsun kardeşim?
    Adamlar 1 yıl boyunca 3,5-3,6 arası mal aldı şimdi o malları sokuşturuyor..1-2 git gelle tüm malları verir kısa zaman sonra 4 lira altına hızlıca gelir.

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ne 5'inden bahsediyorsun kardeşim?
    Adamlar 1 yıl boyunca 3,5-3,6 arası mal aldı şimdi o malları sokuşturuyor..1-2 git gelle tüm malları verir kısa zaman sonra 4 lira altına hızlıca gelir.
    Sen ne 4 ünden bahsettiğini soyle istersen ??

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Sen ne 4 ünden bahsettiğini soyle istersen ??

Görürsün yakın zamanda

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    ne 5'inden bahsediyorsun kardeşim?
    ben söylemiyorum teknık grafik söyluyor ama tutar ama tutmaz orasını bilemem ytd

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Görürsün yakın zamanda
    Görürüz nasıl olsa burdayiz. 9 liraykende de burdaydım. Şimdi 3 liraya düşerse de burda olacağım 6 liraya çıktığında da burda olacağım.
    Ben özellikle son bir aydır yazıyorum bekleyin malınızı kaptırmayın eli kulağında diye. Şimdi sizlerin bu sözleri zamanlama acisindan manidar bence...
    Samimiyetinize kesinlikle inanamiyorum

7.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Görürüz nasıl olsa burdayiz. 9 liraykende de burdaydım. Şimdi 3 liraya düşerse de burda olacağım 6 liraya çıktığında da burda olacağım.
    Ben özellikle son bir aydır yazıyorum bekleyin malınızı kaptırmayın eli kulağında diye. Şimdi sizlerin bu sözleri zamanlama acisindan manidar bence...
    Samimiyetinize kesinlikle inanamiyorum

Daha 1 yıl olmuşsun forumu gireli ben 8 yıldır buradayım..Senin benim samimiyetime inanıp inanmadan önce profilime tıklayıp neler yazdığımı görebilrisin.
    Zaten kendin söylüyorsun, 9 olan kağıt neden 3 olur? Manipülatif kumar kağıdı ise olur

8. Zannımca şu an açıkçılarla bir savaş veriliyor. Ama açık yapan kim bilmiyorum? Eğer açıkçı tahta sahibi değilse, gideri var (nereya kadar bilinmez) . Eğer açıkçı tahta sahibi ise, inşallah değildir, o zaman nerede soluğu alır bilmem. Bekliyoruz. Yarın belli olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 797/915 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •