Sayfa 779/915 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bu hissede galipin olduğunu unutmayalım..
    Arkadaş bu galip neymiş Bee nereye gitsek heryerde galip var derler sözde borsanın %65 küsürü yabancının derler bok yemiş yabancı galibin yanında😀

2.  Alıntı Originally Posted by Ekrem07 Yazıyı Oku
    Arkadaş bu galip neymiş Bee nereye gitsek heryerde galip var derler sözde borsanın %65 küsürü yabancının derler bok yemiş yabancı galibin yanında��
    Günaydınlar;
    Galibin olduğu tüm hisseler benzer ve/veya eşdeğer operasyonlara maruz kalmıştır. Üstelik çoğu kendi sahip olduğu hisselerde kan kusturmakla kalmamış operasyon amaçlı girdiği hisselerde de aynı pervasızca hareketleri yapmıştır. AVGYO, METRO, MEPET, bunların başında gelir. ICBCT den pay alarak ortak olmuş ve uzun yıllar stabil aşağıya giden hisseyi tam 10 kat yukarı aşağı yapan ve sık sık ta açığa satış yasağı, brüt takasa girme işlemlerini yemiş diğer hisseler gibi bu dünyanın en büyük bankalarından birini de şamar oğlanına çevirmiştir. Bakın yukarıda saydığım hisselerin son 10 yıllık grafiklerine hepsi aynı operasyona maruz kalmıştır. Fark sadece tarih ve tarih aralıklarındadır. Son olarak kıyımı ozderici gyo da yapmıştır. Hemde burada vurgun yemiş gibi gösterilerek firme sahipleriyle oyun içine girmiştir. O nedenle galibin olduğu hissede her şık mümkündür demiştim. Hala da diyorum..YTD

3. Yanılttı mı asla;
    Birazdan devre kesici olur ve ondan sonra da yine tabana hareket.YTD.

4. Şekerli o zaman sana tavsiyem taban yemeden sat kurtul hissen varsa ha hissen yoksa sus ve izle

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Dün 5 üstü güzel alıcı buldu. Hızlıca 4...
    Maliyetleri 3.20 hadi yanılayım 3.30..bu noktaya kadar nerden verirse versin kar yazardı. Tam bir kumar kapıdı. Bakmışsın haftaya 3 olmuş veya 6..zar atıyorsun yani
    Bugün brüte sokmaya çalışıyorlar. Eğer başarırlarsa Yarın 3 altına getirir. 2.8-3 aralıpında 3 ay toplar. Sonra yine uçurur.

7. Güya açığa alış satış kapalı şı hale bak
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

8. 3,41 den geldim yukarda 4 lerde boşluk var bakalım ne olacak
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 779/915 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •