Sayfa 862/915 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. 5,68 e satis yazdim. Pasifte bekliyor. Aciga satis gelmese tasiyacaktim. Aciga satis tedirgin etti.

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    5,68 e satis yazdim. Pasifte bekliyor. Aciga satis gelmese tasiyacaktim. Aciga satis tedirgin etti.
    Bunda acıga satanı cok fena yaparlar. Mal toplu isteseler birayda 11 TL yaparlar. Bu ilaçlık &beklemelik bir hisse . Ytd.

3. lotlari az kağıtlara dalmaya başladı büyük oyuncular bunda baskı hala sürüyor. citi biraz girmiş. bu hafta alım devam ederse baskı kurdukları zar zor aşağı basip ky den topladıkları mal gider.
    düşüş tepesine zorla indiriyorlar..72 kapasaydı kirmis olacaktı. iriler den gelen olursa tutamazlar iriler için malda var .onlara yetecek.
    takas uzun vade baktim 8 ustunden once buyuk satış gelmez..
    bir ara halk qnb 20 +20 milyon mali 8 _ 10 arasi mali basmış. 8 gelene kadar onlar kipraşmaz.tahminim 5_6 milyon lot alabilecek bir oyuncu bunu farkeder..tahtada gircek kâğıtta kalmadi..diger bankalarda yabanci hala mal satiyo ..icbde cakili lotlar var 10 da da ayni 3 tede ayni..birileri yakinda bunu görür..bol kazançlar.

4. Pd/dd 4 , Fk: 46 aslında cok pahalı gorunuyor. Ama benim anladıgım kadarıyla tek satıcı ICBCT ‘ in kendisi. Ve gelecektede O olacak. Biryere kadar gidebilmesine müsade edecekler gibi. Benim için Kırmızı Zone ‘ da . Müsadenizle. Ytd. Cok sevdim bu Bankayı. Ama severken ayrılıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Pd/dd 4 , Fk: 46 aslında cok pahalı gorunuyor. Ama benim anladıgım kadarıyla tek satıcı ICBCT ‘ in kendisi. Ve gelecektede O olacak. Biryere kadar gidebilmesine müsade edecekler gibi. Benim için Kırmızı Zone ‘ da . Müsadenizle. Ytd. Cok sevdim bu Bankayı. Ama severken ayrılıyorum.
    'Nihao' diyoruz ve nöbeti devralıyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by Kantaroncu Yazıyı Oku
    'Nihao' diyoruz ve nöbeti devralıyoruz.
    sabah sabah ofiste kahkaha attım

(geçmişte bi kadın programında anadolunun bağrından bi abla çocuğunun çin'li olduğunu iddia ediyor. türkçe konuştuğunda çocuğun reaksiyon vermediğini ama nihao dediğinde çoccuğunun gldüğünü iddia ediyordu Ablanın konuyu ifade ediş şekli kulaklarımda yankılandı)

hoşgeldiniz sn Kantaroncu

7. Hoş buldum Deliçocuk... Sen de iyi yere gelmişsin... Tam delilere göre burası...

8. 3 ay topladıkları mal 1 seansta uçtu..simdi bakin arkadan

Sayfa 862/915 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •