Sayfa 882/915 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. 6.49 dan mallandim. Uzun suredir uzak kalmistim.

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    6.49 dan mallandim. Uzun suredir uzak kalmistim.
    Bol kazancınız olsun Burak Hocam ışık yandımı ben bir süredir zararda bekliyorum. Geldiyseniz gider artık heralde

3.  Alıntı Originally Posted by güneyli07 Yazıyı Oku
    Bol kazancınız olsun Burak Hocam ışık yandımı ben bir süredir zararda bekliyorum. Geldiyseniz gider artık heralde
    Kadir senmisin. Biraz hareketlendi girdikten sonra. Biraz yuklu aliyorum tek fiyat aktiften sanirim robotlari tetikliyorum genel intibam oyle oluyor. Bugun thy de baya al sat yaptim 13 alti topluyorum onu. 13 uzeri yuzde bir iki verip alttan yerine koyuyorum bugun ikinci ucuncu donusum oldu onda. Icbtc de beklenti cok. Guzelde baski var. sevdigim bi hava. Bakalim beklentiye paralel orta vade hareket olacakmi.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Kadir senmisin. Biraz hareketlendi girdikten sonra. Biraz yuklu aliyorum tek fiyat aktiften sanirim robotlari tetikliyorum genel intibam oyle oluyor. Bugun thy de baya al sat yaptim 13 alti topluyorum onu. 13 uzeri yuzde bir iki verip alttan yerine koyuyorum bugun ikinci ucuncu donusum oldu onda. Icbtc de beklenti cok. Guzelde baski var. sevdigim bi hava. Bakalim beklentiye paralel orta vade hareket olacakmi.
    Yok hocam Konya topiğinden ben. ondan 6.60 zıplattınız kağıdı Konyadan az kaçıp buralarda durursa maliyet düşüreyim diyordum ama konyada bir numara yok hala.

5. Çin işkencesi dedikleri böyle bir şey olmalı... Satıp kurtulayım bari, yarın...

6. O Burak abi hoşgeldin hissemize sen geldin ya artık bu hisseye inancım bir kat daha artti

7. Bende yeni geldim abi başka bir hisseyi satıp geri geldim abi 7.80 den satmıştım en son

8.  Alıntı Originally Posted by güneyli07 Yazıyı Oku
    Yok hocam Konya topiğinden ben. ondan 6.60 zıplattınız kağıdı Konyadan az kaçıp buralarda durursa maliyet düşüreyim diyordum ama konyada bir numara yok hala.
    Sabah esasinda Afyon alacaktim eksiydi. Gozum buna takildi. Afyon aksama tavana yaklasti. Neyse vardir bunda da bi hayr.

Konya yi kartonun ikinci tavan oldugu gun 1200 e yakin bir noktaya yazdim yuzde 3 ile gitmedi. Gerci bu saatten sonrada ne bedelsiz hisseleri nede sporlar satilir. Bidenlede anlasacaklar gibi. Dolar da guc kaybi devam ediyor.

Icbtc ozelinde ise bu hisse nin bu fiyatta olmasi Sam da kayisi alici olanlar icin. Suan en kotu 8 - 10 araliginda olmaliydi. Gitmeyen banka kalmadi.

Sayfa 882/915 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •