Special Days Image
Sayfa 824/915 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

2. Bu nasıl hisse ben niye aldım bu hisseyi onuda anlamadımHer gün düşüyor...bu hissede uzun süre olanlar bu hissenin beklentilerini daha doğrusu neden ne beklentiyle aldıklarını söylerse bizde aldığımıza pişman olmayız en azından

3.  Alıntı Originally Posted by yerel Yazıyı Oku
    Bu nasıl hisse ben niye aldım bu hisseyi onuda anlamadımHer gün düşüyor...bu hissede uzun süre olanlar bu hissenin beklentilerini daha doğrusu neden ne beklentiyle aldıklarını söylerse bizde aldığımıza pişman olmayız en azından
    Sayın yerel, bu hissenin günlüğünü en başından bi çizdir ve hareketlerine bak. Yürek donduran hareketleri var. 1 ayda %100 yukarı, 1 haftada başaldığı yerden %50 aşağı yapabilen bir hisse (geçen yıl 5 tl lerden 11 lere gitti, oradan 2.80 e geldi) . Halka açıklık çok düşük. Üst paylaşımımda bazı bilgiler vermiştim. Yani bu hisse sabır, sakinlik ve biraz yüksek risk iştahı ister. Bol kazançlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Çin ve ABD'den ticaret anlaşmasına yönelik karşılıklı açıklamalar

[https://geoim]

Çin ve ABD ticaret anlaşmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu

13 Aralık 2019 Cuma, 18:23Güncelleme: 13 Aralık 2019 Cuma, 19:04

Çin Ticaret Bakan Yardımcısı Wang Shouwen, Pekin'de yaptığı basın toplantısında, "ABD, Çin ürünlerine vergileri kademeli olarak kaldıracak" dedi.

Shouwen konuşmasında, "Birinci aşama görüşmeler önemli gelişme kaydetti.* Anlaşma Çin'in reform hedefleriyle uyumlu. ABD'den ve diğer ülkelerden yapılan ithalat artacak. Bu anlaşma küresel piyasalardaki güveni artıracak.* Bu anlaşma Çin ve ABD arasındaki ekonomik işbirliği için uygun. ABD ile metin üzerinde anlaşmaya vardık. Çin en kısa zamanda anlaşmanın yasal incelemesini tamamlayacak" yorumunu yaptı.

ABD Başkaanı Donald Trump twitterdan yaptığı paylaşımda, "Anlaşmayı yaptığımız için 15 Aralık'ta planlanan cezai vergi artışları yapılmayacak. Çin ile ikinci faz görüşmeleri hemen başlayacak. Çin büyük miktarda tarım, enerji ve sanayi ürünü almayı kabul etti" dedi.**

ABD Ticaret Temsilciliği yaptığı açıklamada, "120 milyar dolarlık Çin ürününe yönelik vergi yüzde 7.5'e düşürüldü. 250 milyar dolarlık Çin ürünü üzerindeki yüzde 25 vergi ise korunuyor" dedi.

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 4,98 sanki eski Berlin duvarı gibi.Ama oda bir zaman sonra yıkıldı

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Bu haber dün çıkmıştı.Bugün habere yalanlama geldi.

Sayfa 824/915 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •