Sayfa 319/915 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

http://www.hisse.net/topluluk/showth...90#post1023290
    haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bi zamanlar küçükler bu hissede öyle böyle vardı.Şimdi KY taban yapmış.Bunu sırf buraya bakarak deniyorum.Günlük bakiyesinde hisse bırakan AK'lara bakarsak çok net görüyoruz.Son 1 haftadır soluksuz yükselrn popüler bi hissede günsonu artıda kalan sadece METRO ve ŞEKER vardı.Tek lot artıda kalan yoktu abi.Herkesin hergün Kesin Düşer dediği bir hisse çıkıyor inmiyor.Bu savaş büyüklerin savaşı;bizim değil..Evet fırsatlar kaçtı ama KY kanı da akmıyor..Bu hafta ne olur yine beklentilerin tersine yukarı olursa önünde sayısal bir engel yok..Ama biz alırsak kesinbişey var.Düşer biyerimizi kırarız..

3. Dizi seyreder gibi seyrediyorum. Asla bulaşmam. Galip bi kere öptü nikah kiymaz sa olmaz daha

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Investing.com da aşağıdaki gibi boğa mesajlar var ama buradı sus pus...Belki de KY emektar hisse.net ten izlemiyor kim bilir

Arkadaşlar ben bu hisseyi biraz araştırdım. İcbct Mayıs ayında dunyanin en ünlü finans dergisi fourtune 500 e röportaj vermişler. İcbct nin CEO su dünyanın en büyük bankasi olduklarını açıklamış. Ve Türkiyedeki 16 büyük bankanın 40 katı daha fazla sermayeleri varmış. Ve türkiyenin 4 katı buyuklugunde. Vakıfbanka kredi vermis. TekstilBanki aldıktan sona piyasayı araştırmak için durgunluk dönemine girmişler. Sanırım çıkış eğilimi başladı. Halkbankasinin bist fiyatı 12 civarı ise. Ben bu hissenin 15 göreceğini ve hatta geçeceğini düşünüyorum. Tabiki bu sadece bir tahmin ve benim fikrim. Sizlerden araştıran varsa fikir alabilirim. Saygilar

5. Arkadaslar ky de kagit yok ben de oyle dusunuyorum ama yataya sardigimda biz atlayacagiz ky olarak adamlar yind elimize verecek uyarimizi yapalim yyd

6. ky suan bu durumda
    SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by cittaslow Yazıyı Oku
    Investing.com da aşağıdaki gibi boğa mesajlar var ama buradı sus pus...Belki de KY emektar hisse.net ten izlemiyor kim bilir

Arkadaşlar ben bu hisseyi biraz araştırdım. İcbct Mayıs ayında dunyanin en ünlü finans dergisi fourtune 500 e röportaj vermişler. İcbct nin CEO su dünyanın en büyük bankasi olduklarını açıklamış. Ve Türkiyedeki 16 büyük bankanın 40 katı daha fazla sermayeleri varmış. Ve türkiyenin 4 katı buyuklugunde. Vakıfbanka kredi vermis. TekstilBanki aldıktan sona piyasayı araştırmak için durgunluk dönemine girmişler. Sanırım çıkış eğilimi başladı. Halkbankasinin bist fiyatı 12 civarı ise. Ben bu hissenin 15 göreceğini ve hatta geçeceğini düşünüyorum. Tabiki bu sadece bir tahmin ve benim fikrim. Sizlerden araştıran varsa fikir alabilirim. Saygilar
    eger 15 lere surerse spek asagidaki bereket formasyonunu devreye sokar

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Amerika vize skntisi cikti endeks satis yer yarin hem de saglam bence,ama bu nacak bakalim firsat bilip aga aciga satar mi yolsa goturur mu taa yukarilara yarin gorcez ytd

Sayfa 319/915 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •