Sayfa 849/915 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bu banka degerini yukarıya cekmek için bir operasyon yapılıyor görünümünde.Ben de 1 lot bile yok ama gördügüm kadarıyla mal toplu. Halka acıklık %7.16. Takaslara bakınca gordümkü; Tam operasyon yapılacak iken; Coronavirus olayı patlamış; Operasyoncukarın maliyeti 5.26 TL nın üstünde; hedef 11 tl diyorlar ama inansam alırım. Bakalım bir tavan tavan operasyonu ne zaman olacak. Merril teyzenin Robotunu ayarlamışlar.QNB de buna benzer operasyon yapmıslardı. Ytd.
    Nerden ulaştiniz bu kadar bilgiye

2. Bir aracı kurumun gn md olursan kolay ulaşırsın bu bilgilere😂😂😂. Borsamız ne yazık ki Yerli ve yabancı fonların ugramadıgı bir donemden geçiyor. Piyasada işlem yapan guruplar- şahısları- Robotları ve bu robotları kiralayanları bilirsen; Piyasa ya hakim bir şekilde işlem yaparsın.Sadece ne yapacagını bilemedigim : Varlık Fonu-Emeklilik Fonları. Merakını giderdim sanıyorum.Aslında yazmam gerekmezdiama kucuk yatırımcı ların bıraz da olsa bilgilenmesini istiyorum.

3. Ayrıca tabiki bizim kullandıgımız Matrix de hertürlü realtime takaslar( anında). Kim alıyor kim satıyor. Takas taki pozisyonu ne? Maliyetleri ne? Ne zaman başlamış almaya? Tabiki bu bilgiler Robotlar da daha da kısa zamanda bildikleri ve ona göre işlem yaptıkları mainalar.zaten siz kucuk yatırımcıların emirlerinden daha hızlı emir gondermesi avantajı da var. Kucuk yatırıncının ; Robotlarla başetmesi mümkün degil.Ykb- Merril-Ak- birkac tane daha var: (Robot’ lar) Küçük yatırımcılar ancak orta ve uzun vadede para kazanabilir. Bu seviyeler ve gelirse 83-84 binli endex seviyeleri uygun Alım için.

4. Ben kendime ve fonlarıma sadece İsctr-Thyao-Vakbnk ‘ da işlem yapıyorum.Günlük trade yada ortavadeli işlem yapıyorum

5. Sizler borsamızın o günkü performansının tahmini yapmak isterseniz; SP500 - Dax-Dow vadelilerine google dan bakıp bilgilenebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bir aracı kurumun gn md olursan kolay ulaşırsın bu bilgilere������. Borsamız ne yazık ki Yerli ve yabancı fonların ugramadıgı bir donemden geçiyor. Piyasada işlem yapan guruplar- şahısları- Robotları ve bu robotları kiralayanları bilirsen; Piyasa ya hakim bir şekilde işlem yaparsın.Sadece ne yapacagını bilemedigim : Varlık Fonu-Emeklilik Fonları. Merakını giderdim sanıyorum.Aslında yazmam gerekmezdiama kucuk yatırımcı ların bıraz da olsa bilgilenmesini istiyorum.

Teşekkürler Sn Doctors finance
    Demekki farkında olmadan operasyoncular sayesinde benimde maliyetim 5.30 lara yükselmiş. Sanırım beklemekten başka çaremiz yok.

7. Bakın 15 dakika once ICBC yatırım 3.80 den 3.90 a kadar 119 bin lot aldı. Ortalaması: 3.85 , Malı kaybedenler kimm? 120 bin Lot Ata yatırım 3.79 ory satmış ve Ykb robot ta 3.81 ortile 56 bin lot kaptırmış. Şundan emin oldum ki ICBC yatırım piyasadan mallarını toplamaya calısıyor.

8. Maliyetiniz yuksek ise satmayın bekleyin. Burası eninde sonunda 6.20 ye gitmesi gerekir. Benim fikrim tabi. Ben de 3.70-72 ye gelirse yuklü alıma başlarım.Çunkü; Orda bir GAP var , Gelmezse 3.75-80 de alım için iyi gibi. Tabi ki hersey Coronaya baglı. Nisan ayı çalkantılı gececek kesin

Sayfa 849/915 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •