Sayfa 289/915 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Pazartesi 100 ebdekse girecek hayırlı olmasını diliyorum.Uyvar senin gibi salak birine cevap vermeyeceğim artık yoruldum.Ben istediğim hisseyi istediğim fiyattan alır satarım,kimseye de alın asla demem senin gibi 6.5 olucak demem bir kerede bir yazdığın bir yazdığını tutsun.Gerçi bu sayfaları takip eden senin be kadar salak ve yalancı olduğunu biliyor.Hem kağıt 6.5 olacak diyorsun hem de ben bu fiyatlar uygun alım yeri olabilir dediğimde mal pazarlıyor edyorsun.Ya olduğun. gibi görün ya da göründüğün gibi ol.

2. Hakkaten bende yoruldum..ne halt yersen ye ama burdada köylü kurnazlığı yapıp üç kuruşluk hissen için yalan yere methiyeler düzme..
    Söylediklerim çok net ve açık..en başından beri aynısını söylüyorum. Ben nisan başında bulaştım. Sağolsun ekmeğini yedim ama
    Kesinlikle uv kağıdı değil.. 6.5 mutlaka görür. ama önce 2.80 görmeyeceği şüpheli.. 6.5 da kaç sn durur belirsiz... 6.5 dan 7.5 a sürebilir.. 2.5 a basabilir..
    Bilanço süper gelecek, tınmayacak..
    Sonkez söylüyorum bu tahta aşırı kontrollü.. istediklerini yaparlar..dünya bankası falan hikaye.. hareket başlayıp,istediğin karı gördünmü salla gitsin...pörtföyün ağırlığını kesinlikle burda tutma.. zinhar krediyle işlem yapma, şekildeki gibi çarpılırsınız..bedelsiz, temettü vs. vermez,her zaman alım satım fırsatı verecek..
    Seni iyi biliyorum ve özellikle sen türediğinden beri müdahale ediyorum.. sus insanları kandırma, tek kelime yazan senin gibi karaktersizdir..

3. Bugun pazar degisecek, bakalim nasil tepki verecek, herkese hayirli olsun.
    Ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. varmi takas kademe lutfen

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. uyu tuttum bu kağıdı. tam delice hareketler. gerçi geçen 3,61 den yakalanmıştık ama zararı çıkarttık az bi karla şimdilik çıktım. salarsa bi daha deneriz...

6. arkadaş ne manyak kağıtmış ya... düşüpte alırız diye beklerken uçtu gitti.. bi haber mi var.

7. evt patronun çocuğu olmuş :D

8.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    arkadaş ne manyak kağıtmış ya... düşüpte alırız diye beklerken uçtu gitti.. bi haber mi var.
    Gece yarisi yazmistim pazar degisecek diye
    Kismetinde yokmus demek

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 289/915 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •