Special Days Image
Sayfa 895/915 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Önceki sayfaları iyice okuyunuz. Yazmıştı bir arkadaş.
    Hangi arkadaş yazmıştı ? Ne diyordu özetle ?

2. Bende geriye dönük baktım Topicdeki yazılar mı silinmiş göremedim yazıyı.Ama arkadaş alt pazara düşünce fonlar falan alamıyor robotta kurulamıyor bu yüzden bu pazarda iken işi zor falan manasında bir şeyler yazmıştı tamda hatırlayamadım açıkçası.Artık önemi de yok zaten.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. ıcbc turkey bank'ın 2021 yılı 9 aylık konsolide olmayan net karı 160.390.000 tl (2020/9 aylık: 69.861.000 tl)
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Kimse varmi forumda. Bu hisse bir anda 10 gidermi. Yada bir qfinas olurmu. İlerde umut varmi. Su anda neden bukadar sığ. Be hareketsiz

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Kimse varmi forumda. Bu hisse bir anda 10 gidermi. Yada bir qfinas olurmu. İlerde umut varmi. Su anda neden bukadar sığ. Be hareketsiz

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vermem diye bekliyorum.
    Benim teknik analizim zayif bir seyler olcak da ne zaman ;)
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

6. Fırlatma rampasında gibi hissediyorum. Sadece fitili kim ateşleyecek onu merak ediyorum.. Hayırlısı…
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bosuna patinaj yapiyor gibime geliyor.Buralarda hala beklemesi mantiksiz.Bir baski var ama.tutamayacaklar.gibi.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

8. Tahtadaki abiler.Dün verdiğiniz yere dolar grafiğinde hiç baktınız mı?Yaw hiç olmazsa çıktığınız pazarın fiyatlamasını yapaydınız.Bakın bu kafayla giderseniz ben yazarım burada bu da size yol su elektirik ya da bitcoin olarak dönmez......

Sayfa 895/915 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •