Sayfa 816/915 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    Ustam bir yorum rica.
    Yorum >> sadece sabır...fazla değil, biraz sabır......

2. istanbul tower in ortakları metal ve yesil gyo iyi hareket çektiler,, icbc haftaya toweri aldım dese ve mahkemeye versen adamlar haklı çıkar bence,, sonuçta istanbul toweri resmi olarak aldı haberleri şuan için yanlış,, tapusunu almadı henüz sonuçta..

3.  Alıntı Originally Posted by sunvital Yazıyı Oku
    istanbul tower in ortakları metal ve yesil gyo iyi hareket çektiler,, icbc haftaya toweri aldım dese ve mahkemeye versen adamlar haklı çıkar bence,, sonuçta istanbul toweri resmi olarak aldı haberleri şuan için yanlış,, tapusunu almadı henüz sonuçta..
    Koskoca ÇİN milyarlarca nüfusa sahip dünyanın sayılı ekonomisi banka hissesi yerde sürünecek yok böyle birşey sabreden görecek benim düşüncem.YTD

Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    Koskoca ÇİN milyarlarca nüfusa sahip dünyanın sayılı ekonomisi banka hissesi yerde sürünecek yok böyle birşey sabreden görecek benim düşüncem.YTD
    Türkiye piyasasına yanlış zamanda girdiler, enflasyonun bile ne olduğu şu anda belli değil, kredi faizleri Banka kurulalıdan beri Dünyanın hiç bir ülkesinde olmayan bir şekilde dalgalanıyor.....Karlılıklarını artırabilseler hisse yükselir ve düşmez, karlılık zayıf olduğundan aşırı yükselip, aşırı düşüyor....

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Türkiye piyasasına yanlış zamanda girdiler, enflasyonun bile ne olduğu şu anda belli değil, kredi faizleri Banka kurulalıdan beri Dünyanın hiç bir ülkesinde olmayan bir şekilde dalgalanıyor.....Karlılıklarını artırabilseler hisse yükselir ve düşmez, karlılık zayıf olduğundan aşırı yükselip, aşırı düşüyor....
    Son gelen bilançoda faaliyet raporunu incelediniz mi bilmiyorum ama raporda bankanın sektördeki konumu ile ilgili bölümü incelemenizi tavsiye ederim.Performans olarak daha çok yol katetmesi gerekiyor ki geç bile kaldılar.

Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Son gelen bilançoda faaliyet raporunu incelediniz mi bilmiyorum ama raporda bankanın sektördeki konumu ile ilgili bölümü incelemenizi tavsiye ederim.Performans olarak daha çok yol katetmesi gerekiyor ki geç bile kaldılar.
    Haklısınız, kuruluşundan itibaren geçen zamana göre Türkiye piyasasına uyum eksikliği ve yönetim beceriksizliği hemen fark ediliyor....Üst yönetimde sadece tek Türk var, büyük hata !!!!....Çinlilerin görüş eksikliği....Türkiye piyasası diğer Dünya piyasalarına da asla benzemez, bunu tam fark edemediler...

...yukardaki paylaşımımı okumuşlar her halde...

Saatlik sistemde daralan üçgenin üst sınırlarını zorlayarak üçgen sonuna doğru ilerliyor....Üçgen sonu, bu tip bir hisse de genelde flama direğiyle sonuçlanır....Üçgeni sonuna kadar beklerse, düşey eğim oluşmuş olması sebebiyle üçgen sonu 4,63 noktasıdır...Bir an evvel düşey üçgeni yukarı kırması dileğiyle...(Günlük para girişi pozitif... )

Sayfa 816/915 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •