Sayfa 792/915 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Kilit kelime sabır, maliyetler son artışlardan sonra daha da yükseldi, önemli olan sakin ve sabırlı kalabilmek...YTD

2. Amerika ve cin den cok guzel haberler geliyor. Karsilikli yapirimlari kaldiracaklar.

3. Hisse birkaç gündür 3.70, 3.80 li seviyelerde sıkıştı, maliyetler de iyice yükseldi.Dolayısıyla bu durumda kimsenin elinden hisse çıkaracağını pek düşünmüyorum.Konjonktür olumlu görünüyor;ABD ve Çin geçici de olsa anlaşma zemini arıyorlar; çünkü bu savaş ikisini de iyice hırpalamış durumda, iki taraf da kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlar ama anlaşmak için de can atıyorlar.Velhasılı; şahsi görüşüm fırtına öncesi sessizlik bana göre.Hisse bir şekilde yukarı çıkacaktır, başka yol göremiyorum bu maliyetlerden sonra...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ahs Yazıyı Oku
    Hisse birkaç gündür 3.70, 3.80 li seviyelerde sıkıştı, maliyetler de iyice yükseldi.Dolayısıyla bu durumda kimsenin elinden hisse çıkaracağını pek düşünmüyorum.Konjonktür olumlu görünüyor;ABD ve Çin geçici de olsa anlaşma zemini arıyorlar; çünkü bu savaş ikisini de iyice hırpalamış durumda, iki taraf da kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlar ama anlaşmak için de can atıyorlar.Velhasılı; şahsi görüşüm fırtına öncesi sessizlik bana göre.Hisse bir şekilde yukarı çıkacaktır, başka yol göremiyorum bu maliyetlerden sonra...ytd
    Dusuncene katiliyorum. 3.80 i kirmaya an itibari ile calisiyor. Gun icinde 90 lara hareket olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Dusuncene katiliyorum. 3.80 i kirmaya an itibari ile calisiyor. Gun icinde 90 lara hareket olabilir.
    Cin parasal genislemeye gidecegini acikladi. Bakalim bize bi yarari olcakmi.

6. 3.68 dolunca 4.03 a merhaba diyeceğiz.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Analiz veya teknik olmadan uçacak çıkacak boş laf . Son günlerde hissede güç kaybı var.

8.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Analiz veya teknik olmadan uçacak çıkacak boş laf . Son günlerde hissede güç kaybı var.
    Bir dolu laf ta sen söyle bakalım.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 792/915 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •