Sayfa 851/915 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. Burasi hep dutluktu yaw. Ne olmuş buraya

2. Arkadaşlar İyi akşamlar bu virüs Çinden yayılmaya başladı diye 10 trilyon $ tazminat davası açılacak diye duydum Çine . Krizin bedelini Çin’e ödetmekiçin. Bu durumda banka nasıl etkilenir fikri olan varmıdır şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    7 Nisanda Çinde ki karantina bitecek diyorlar. Üretim ticaret devam eder. Avrupa felç olmuşken berbat Çin malları pek kıymetli olacaktır kanımca.Bizde işimize bakarız inşallah

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Beyler,Artık Dünyanın Tek Süper Gücü Var. Oda,MADE İN CHİNA

ABD $ ve AB € 2020 itibaren Çin yöneteçek....!!

YT değildir....!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Evt 4.05 gördü tahta. Analizlerim nsl da dogru cıktı. 3.80 den geleni gideni ben almaya başlayınca, İşleri bozuldu. 😂😂😂😂
    Nasıl durumlar yükseliş için umut var mı

6. İşte gordünüz bugun; Sevgili Arkadaşlarım; Burda operasyon var dedim ve hala devam ediliyor. Herneyse ben alacagımı aldım cekildim.Bakın size birde ISCTR yi tsvsiye ediyorum. Portfoyumde Icbct uzun vadeli kalır.Bu HA oranı oldugu sürece.😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    İşte gordünüz bugun; Sevgili Arkadaşlarım; Burda operasyon var dedim ve hala devam ediliyor. Herneyse ben alacagımı aldım cekildim.Bakın size birde ISCTR yi tsvsiye ediyorum. Portfoyumde Icbct uzun vadeli kalır.Bu HA oranı oldugu sürece.
    HA oranı derken sayın finans doktoru? Bir de 5 Tl maliyetim var. kısa ve orta vadede kara geçme şansım var mı sizce?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi. Asla ytd

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    İşte gordünüz bugun; Sevgili Arkadaşlarım; Burda operasyon var dedim ve hala devam ediliyor. Herneyse ben alacagımı aldım cekildim.Bakın size birde ISCTR yi tsvsiye ediyorum. Portfoyumde Icbct uzun vadeli kalır.Bu HA oranı oldugu sürece.����
    Pek güven vermiyorsunuz. Samimi bulmuyorum sizi.Size inat İCBCT de kalmaya devam...

Sayfa 851/915 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •