Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ıota

1. iota, 19648 yani 1,33 dolar seviyelerinden sekti gibi ama btc düzelmedikçe hiç bir coin de
    canlanma olmayacak. Öte yanda iota'nın geri çekilmesi de bitmedi. 13000'lere kadar
    düşeceğinden bahsediliyor ama buralar 0,80$ civarı gibi bir rakama denk geliyor.
    Bu kadar iner mi, yoksa destek bulur da döner mi bilmiyorum.

24995 den sattım bekliyorum...

2. iota'da kayıplar bugün de devam ediyor.
    aslında her coin de sıkı kayıplar yaşanıyor. Boğa piyasasına dönüş sinyali gelmedikçe de olmadık rakamlara ineceğiz.
    IOTA 19000 altına da sarktı, 18285 e kadar da indi. Tepki geldi ve biraz düzeltti ama
    btc'nin baskısı, yükselişi engelliyor.

alım için beklemeye devam ediyorum. Aşağı düşerse zaten 14500 lere kadar yolu var.
    Oralardan kademeli alım denenebilir...

3. btc'nin dönüşü ile altlarda toparlanma da başladı.
    IOTA da biraz dönüş sinyali verdi ama halen de IOTA tarafında bir ayı piyasası var
    gün içinde çok dalgalı bir gün geçirdi ve halen de devam ediyor.
    aslında alım için güzel yerler ama yine de btc'nin olası bull trap'ları, IOTA'ya ilgiyi biraz sınırlı
    bıraktırıyor.

BTC'nin fiyatını göz önüne alırsak IOTA için alt sınır şimdilik 18000'ler de duruyor.
    DAha alta sarkması için btc'nin de yine satışa geçmesi lazım. Zaten onun inmesi diğerlerinin
    daha hızlı inmesini sağlıyor.

Güzel fırsatlar var. Günlük alımla da denenebilir....

4. IOTA bugün bir aşağı bir yukarı gitti geldi ve yönünü şimdilik aşağı çevirdi.
    18600'lere kadar dokundu daha aşağı iner mi bilmiyorum ama alım için inmesini bekliyorum.
    Aslında buralar bile güzel yerler ama ne kadar aşağıdan alıp yukarıdan satarsak o kadar iyidir.

All time high (BTC) 0.00044686'e ($5.69) ulaşmıştı. Şu anda da 0.00018724 civarında ve ATH'den oldukça geriledik.

aşağıda sarı ile işaretlediğim yerler takip edilebilir. Ben ediyorum

5. IOTA'da bugün düşüş devam etti, aslında genel olarak coin piyasasında bir durgunluk var.
    bir aşağı bir yukarı dar bir bantta gidiyoruz.

IOTA 18150 lere kadar geriledi ve şu sıralar ufak bir toparlanma olsa da aslında kırılgan bir durum var.
    btc'nin aşağı yönlü hareketi ile IOTA'nın 1$ altına gelmemesi için hiç bir sebep yok.
    Alım düşünenler 1$ altını bekleyebilir ama btc fiyatının stabil ve normal rayına dönmesi lazım ki, iota'da eski
    günlerine doğru yeniden ivme alabilsin. 5$ üstünü özledik diyebilirim.

IOTA'dan güzel haberler de geliyor, bunlardan birisi de 2019'da Volkswagen'in smart car üretiminde IOTA ile
    çalışmaya başlayacak olması. Haberler iyi ama fiyata şu an için halen bir faydası yok.

Güzel fiyatlara mutlaka geleceğine inanıyorum...

6. IOTA'dan peş peşe güzel haberler geliyor amma bu olumlu haberlere rağmen fiyat beklentilerin çok aşağısına inmeye devam ediyor.
    fiyat 1,18$ a kadar düştü, yani 18000 sathoshi seviyelerinde gidiyor. Ben alım için halen vakit olduğunu düşünüyorum.
    Bu yüzden beklemedeyim.

IOTA'dan bugün gelen haber Tangle-Powered ID sistemi üzerine ve aslında Tangle sisteminin bir çok yerde kabul görmesine devam ediyor.
    Emin adımlala giden bir sistemden bahsedebiliriz. Büyük ihtimalle de önümüzdeki günlerde başka olumlu haberler de gelecektir.
    Tabii BTC dar bir bantta gidip gelmeyi bırakıp yönünü yukarı çevirdiğinde en hızlı toplanmalar IOTA gibi coin'lerde olacaktır.

Bende güzel projeler içeren başka altlar'da var, hepsinin de iyi projeler olduğunu düşünüyorum, beklemek şimdilik tek yapabildiğimiz olay.
    Siacoin, Digibtye, Po.et, Golem vs hepsi de btc'nin etkisinde ve piyasa boğa'ya döndüğünde eski hacimlerine tekrar kavuşacaktır...

7. iota'da düşüş devam ediyor.
    BTC 6400'e yaklaştı ama altlardaki kayıplar daha fazla ve bundan IOTA'da nasibini alıyor.
    1,13$ seviyesinde 17457 satoshi'ye kadar inip, yükselmiş ama yine de inişe devam edecek gibi.
    günlük RSI 30,33 seviyesinde aslında bir tepki vermesi lazım, alımlar zayıf ve yatırımcı isteksiz.

haftalık kayıp %18 , günlük kayıp %4,81 lere geldi.
    Zaten her gün %5 düşe düşe fiyatı sıfırlamaması imkansız görünmüyor.

8. IOTA'da her gün yeni haberler var ama fiyata bir türlü yansımadı gitti.
    Dün biraz tempo aldı, 18000 üstüne gitti ama çıkış zayıf oldu.
    Biraz arşive IOTA ekledim, aslında fiyatının daha da iyi olması lazım ama BTC'nin
    fiyatı her altcoin'i baskıladığı gibi IOTA'yı da bundan ayrı bırakmıyor.

Bugün bir bithumb'da hack işi çıktı ancak piyasa düşmedi, tersine sakin karşıladı ve
    32 milyon dolarlık bir zarar olmuş.

IOTA'nın bugün ilk olumlu haberi volkswagen'den geldi. Aşağıda detayları var.
    Güzel gelişmeler oluyor ve biraz sabretmek de yarar var..

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •