Sayfa 1/7 123 ... SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ıota

1. ıota

kripto paralar hakkında pek bilgim yok ama araştırmalarım sonucu en sağlam temellerle iota yoluna devam ediyor. fiyatı 1.30 $ da iken kripto paralara sıcak bakmadığımdan alım yapmadım. halbuki bitcoin o sıralar rekor üzerine rekor kırıyordu. 10.000 $ direncini kırmakla meşguldü. bir yazıda çok fazla adet olduğundan iota öyle aham şaham bir yükselme yapamayacağını okudum almaktan vazgeçtim. 2-3 gün içinde önce 3.50 üstü sonra gerileme derken bugün 5$ üzerine çıkmış galiba. neyse konuya dönecek olursak ben pek anlamıyorum ama nerden alınır nerden satılır. cüzdan denilen şey nerden alınsa iyi olur. nasıl alınır. bu konudan yardımlarınızı bekliyorum/bekliyoruz. belki ufakta olsa bir alım yaparak bizde merhaba deriz. herkese bol kazançlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2. bitcoin sayfasında epey bilgi verdim,önü çok açık bu coinin.

Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    kripto paralar hakkında pek bilgim yok ama araştırmalarım sonucu en sağlam temellerle iota yoluna devam ediyor. fiyatı 1.30 $ da iken kripto paralara sıcak bakmadığımdan alım yapmadım. halbuki bitcoin o sıralar rekor üzerine rekor kırıyordu. 10.000 $ direncini kırmakla meşguldü. bir yazıda çok fazla adet olduğundan iota öyle aham şaham bir yükselme yapamayacağını okudum almaktan vazgeçtim. 2-3 gün içinde önce 3.50 üstü sonra gerileme derken bugün 5$ üzerine çıkmış galiba. neyse konuya dönecek olursak ben pek anlamıyorum ama nerden alınır nerden satılır. cüzdan denilen şey nerden alınsa iyi olur. nasıl alınır. bu konudan yardımlarınızı bekliyorum/bekliyoruz. belki ufakta olsa bir alım yaparak bizde merhaba deriz. herkese bol kazançlar.
    IOTA almak için neler yapmam gerektiğini siz değerli dostlardan birisi bana özelden yazabilir mi ?
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

4. Tr sitelerinden hesap aciyorsunuz. Paribu btcturk koineks vs. İota icin binance ya da bitfinex hesap aciyorsunuz. Tr borsalarinda iota ve diger altcoinler yok cunku sadece koinekste alternatif iki uc tane var. Binance kullanabilirsiniz hesap onaylamadan 2btclik islem yapabilirsiniz.
    Tr sitelerine havale ile para yolluyorsunuz. Btc aliyorsunuz. Burdan aldiginiz btc yi binance hesabiniza yolluyorsunuz.
    Binance hesabinizdaki deposit kisminda sizin btc adresiniz cikiyor onu trdeki hesabinizdan btc yollarken kullaniyorsunuz.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ben bu iota ya güvenemedim gitti bir türlü..Ama yükselmeyede devam ediyor
    Gerçi 4.5$ lardan 3.5$ lara indi, fırsatmış..

para yollarken LTC daha hızlı ve ucuz oluyor bu arada

6. IOTA iyidir, beğendiklerimden ve arşivde tuttuklarımdan.
    ilk alışım 1.32$ dı ve bunu 5.5$ civarından gönderdim. Altlara indikçe aldım sattım,
    En son 0.97 den alıp 2.1 lardan yine gönderdim. Şimdi de yine 1.35 lere civarına geri gelmesini bekliyorum.

IOTA için Binance kullanabilirsiniz. Binance iyidir ve güvenebilirsiniz, zaten Türkçe sürüme de geçti.
    Yabancı dil sorunu olanlara da epey faydalı olmuştur. IOTA alımı için Türkiye'deki sitelere üyelik şart, aslında ne alırsanız alın ilk adım Türkiye'deki Borsalarda geçiyor.
    Sonra da Binance'ye gönderirsiniz. BTC gönderebilirsiniz. Gönderdikten sonra da uygun gördüğünüz yerde alımı yaparsınız.

IOTA yapı olarak diğerlerinden farklı bir çok bilinen kuruluş bunları test ediyor.
    BTC'nin ayı piyasasından çıkmasıyla yine tempo tutacağına inanıyorum.

Bildiğiniz gibi 20000'lere yaklaşan bit BTC bütün coin'lere prim yaptırdı ama BTC'nin düşmesi altcoin'lere kötü zarar veriyor.
    İçlerinde çok düşenler var IOTA'da bundan nasibini aldı. 0.97'lere kadar düşeceğini ummuyordum ama oldu.
    Benim takibimde olduğundan da güzel oldu, alttan alıp beklerim, sonra da duruma göre yine elden çıkartırım.
    Zira bir süre bu BTC'nin bant hareketi devam edecektir. Bir aşağı bir yukarı gidip geliyoruz. Şu vadeli işlemler işi bozdu.
    Short ve Long pozisyonlar sürekli BTC'nin yukarı hareketini engelliyor. 10K yı da geçmediğimiz sürece 20K'lar biraz geç gelecektir.

IOTA'yı izleyin, yatırım yapmayı düşünüyorsanız, kendinize uygun bir bütçe ile buna adım atarsınız.
    Tabii coin piyasasında yüksek risk olduğunu unutmayın, alıp da kar edebileceğiniz gibi, ummadığınız fiyatlara da düşebileceğini unutmayın.

Son olarak bugünün datalarını göndereyim,

7. Eklemeyi unuttum, IOTA'nın bilgisayar (windows için) cüzdanında sorun vardı.
    Giderilmediğini sanıyorum. Bu cüzdana deneme için 10 IOTA göndermiştim. Cüzdana sorunsuz geldi.
    Aynı şekilde bilgisayardaki cüzdandan Binance'daki hesabıma 6 ay önce gönderdim ve bir türlü gitmedi.
    Aylardır, boşlukta garibim öyle dolaşıyor. Ne zaman hesaba geçeceği şüpheli olduğu gibi, geçeceğini de sanmıyorum...

Binance'daki hesabınızda kalmasında şu anda yarar var. Yani borsalardaki cüzdanda saklamanızı öneriyorum.
    IOTA'nın cüzdanı stabil hale gelirse haber veririm...

8. BTC'nin de etkisiyle IOTA 20000 ler seviyesine geldi.
    Olumsuz hava devam ederse, 17000'lere kadar gidebilir.
    Çoğu coin'de günlük kayıp ortalama %6,5 - %26 aralığında kaldı.
    IOTA ise şimdilik %17 kayıpla güne devam ediyor.

Teknik analizlerde aşırı sat bölgesinde.
    Şu an için 1,40$ seviyesinde...

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •