Sayfa 180/184 İlkİlk ... 80130170178179180181182 ... SonSon
Arama sonucu : 1468 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Hisse.net 2018 Yıllık Hisse Yarışması

ben beklemiyorum istemiyorumda ilgisizlik tavan yaptı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Anele...%40
    Yatas...%30
    Vakfn...%30
    Ahada tavan.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    itibarlarını verdim.Yıldan yıla olduğu için unutkanlık olabiliyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Borsa eksi olmazsa o zaman curcunaya bak. Katılım 500 kişiye yakın karda olan 100 kişi bile değil. Bütün mesele borsanın eksi olması
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    2019 için yarışma bekliyoruz
    Evet yarışma olmazsa olmaz
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

6.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    2019 için yarışma bekliyoruz
    Ben boşu boşuna ve sallamaca yarışma istemiyorum. Seçilecek 3 hisseden en az birer lot alındığına dair portföy görüntüsü eklesinler. Sene sonunda toplam orana bakılsın. Birinci olana admin çeyrek altın mı alır yemek mi ısmarlar ne ödül olursa artık. Herkese bol kazançlı mutlu yıllar.

Alıntı Originally Posted by tahtayol Yazıyı Oku
    Ben boşu boşuna ve sallamaca yarışma istemiyorum. Seçilecek 3 hisseden en az birer lot alındığına dair portföy görüntüsü eklesinler. Sene sonunda toplam orana bakılsın. Birinci olana admin çeyrek altın mı alır yemek mi ısmarlar ne ödül olursa artık. Herkese bol kazançlı mutlu yıllar.

Ben aldığım hisseleri yazıyorum. Diğer türlü almadığım hisse 1. olsa ne kazandıracak bana. Yarışma olur olmaz tekrardan emeği geçenlere teşekkür ederim.

Hissemin biri yani esems borsadan şutlandı..hem param gitti ,hem de yarışma...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 180/184 İlkİlk ... 80130170178179180181182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •