Sayfa 103/983 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 817 - 824 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

Ne oldu bu kadar baskı ile düşüremedin mi?

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

2. 93 ml hacim yapmis hissede kimse kalmadi mi dusunce::

her zaman masa kazanır..

3.  Alıntı Originally Posted by ismail01 Yazıyı Oku
    93 ml hacim yapmis hissede kimse kalmadi mi dusunce::

her zaman masa kazanır..
    Sanmıyorum kimsenin sattığını. Zaten iki gündür ky çoğalınca bu durumu yaşadık. Tabiki bunlar çok doğal. Olacak o kadar. Bu hisse öyle tavan tavan gidecek yada 1-2 haftada ikiye katlayacak bir hisse değil hiç olmadı da zaten. Yavaş yavaş 3 ileri 1 geri arada mola vererek gidecektir bir şekilde. Bence kendinize hedef bir fiyat koyun oraya kadar stres yapmadan gzl gzl bekleyin. Ytd

4. Nasil etkilenir acep?

her zaman masa kazanır..

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Kötü bir açılış olacaktır

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Usd/try 1 saatte %1,07 arttı ve kritik 3.65 e dayandı

Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    Dolardaki artisin negatif bir etkisi Hurriyet'e yok, aksine sirketin 12milyon TL net yabanci varligi var. Acilista insanlari stress yapmak icin asagi basabilirler ama orta/uzun vadede yukari yonlu gidecektir.

Bildiginiz gibi Dogan grubuna ait hepsiburada.com su an satis surecinde. Benzer sekilde Hurriyet'in sahibi oldugu ve ciddi gelecek potansiyeli tasiyan Hurriyet Emlak, Hurriyet Oto, Yenibiris.com vb. varliklar ile ilgili de benzer gelismeler olabilir. Zamaninda 100milyon TL yillik cirosu bile olmayan yemeksepeti.com 590milyon $'a satilmisti.
    Yazdıklarınız doğrudur. Yolun Uzun vadede acık olduğu konusulabilir.
    Benim yazdığım yarın sabah içindi. Endeks bence sert düşüşle açılacaktır. Bu acılışltan bütün hisseler etkilenecektir .Panik yapmaya gerek yok. Boyle durumlarda sağlıklı karar için sert rüzgarın geçmesinin beklenmesi en iyisi.

Sayfa 103/983 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •