Sayfa 104/983 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 825 - 832 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Yazdıklarınız doğrudur. Yolun Uzun vadede acık olduğu konusulabilir.
    Benim yazdığım yarın sabah içindi. Endeks bence sert düşüşle açılacaktır. Bu acılışltan bütün hisseler etkilenecektir .Panik yapmaya gerek yok. Boyle durumlarda sağlıklı karar için sert rüzgarın geçmesinin beklenmesi en iyisi.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizlere katılıyorum. Bu haftayı gözden çıkarttım.yapacak birşey yok. İsteyen satar daha sonra alttan alırım der isteyen benim gibi bu haftayı görmezden gelir. Hedefledigim yerlerde olsa zaten hiç düşünmez satardim. Ama prensibim gereği uzv ci olduğum hisselerde hedefe ulaşmadan 1 lot bile satmam.
    Geçen seferki gibi de 1, 13 kadar da düşmez herhalde. Ytd

2. Hu hu kimse yok muu?
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Hürriyette küçük yatırımcı kalmamış, sizi tebrikler, kağıt değişimini iyi yaptınız

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Bir yere gittiğimiz yok.
    Sessizce bekliyoruz sadece

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

5.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Hürriyette küçük yatırımcı kalmamış, sizi tebrikler, kağıt değişimini iyi yaptınız

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ky nerede az ise ben oradayim. Goruldugu gibi nasıl ayrisiyor. Dohol topigi cok kalabalik. Iyi degil bu.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

7.  Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Ky nerede az ise ben oradayim. Goruldugu gibi nasıl ayrisiyor. Dohol topigi cok kalabalik. Iyi degil bu.
    Belki burası da kalabalıktir. Çalı dibinde bekleyenler çok olabilir ama tabiki ky nın az hatta hiç olmadığı hisseler benimde tercihimdir. Bu arada bugün bir tavan yakışırdı. Ytd

8. He bende buradayım

Sayfa 104/983 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •